• Giriş Yap
  • Üye Ol

• Zirve Müşavir .Net (SQL) V.4.01
    Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Görüntüleme: 185118

Konuyu Oyla:
    • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

Fatih Çevrimdışı

Zirve Yazılım
    Admin Grubu

Yorum Sayısı: 1,068
    Teşekkürler: 242
    259 Mesajına, 935 Teşekkür edildi.
    Yorum: #1
    Zirve Müşavir .Net (SQL) V.4.01

Zirve Müşavir .Net Ekran Görüntüleri

Programla İlgili Görüşleriniz:

Zirve Yazılım - Fatih
    04.05.2006 14:03
    http://www.zirveyazilim.net                                     Alıntı ile Cevapla
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum Sayısı: 4,615
    Teşekkürler: 1020
    207 Mesajına, 799 Teşekkür edildi.
    Yorum: #2

İlk dikkatimizi çeken şey; Görünüm çok güzel.(Son derece modern bir tasarım olmuş.)
    04.05.2006 14:10
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum: #3

BORDRO/PERSONEL bölümüne eklenen bölümler çok güzel. Çok faydalı olacak.Teşekkürler.
    [Resim: ads305z8ln.png]
    04.05.2006 15:07
    Cemalettin Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum Sayısı: 3,019
    Teşekkürler: 457
    168 Mesajına, 524 Teşekkür edildi.
    Yorum: #4

Evet görünüm çok güzel olmuş. Modern bir tasarım kazandırılmış programa.
    Ve görüyoruz ki bazı isteklerimiz, göründüğü kadarı ile Özelliklede Personel modülünde gerçekleştirilmiş.

Bazı modüllerin eklenmesi ile(döviz İşlemleri) bazı modüllerde çıkarılmış, belkide sonradan eklenebilir mi bilemiyorum(Gelir Vergisi Beyannamesi, Kurumlar Vergisi, Ofis Otomasyonu, KDV 2 beyannamesi gibi...)

Ekran görüntülerini paylaştığınız için teşekkürler. Fatih bey.

Cemalettin
    04.05.2006 15:11
    Cemalettin Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum: #5

Dileğimiz, Personel ve diğer modüllere, SQL nin avantajı ve esnekliği ile kullanıcılar tarfından rapor eklenebilmesini sağlayan "Kullancıı Tanımlı Raporlar" seçeneklerininde eklenmesinin sağlanması. Ticari modülde olduğu gibi.

E-Bildirge başvuru formununda personel raporlarına eklenmesi çok yerinde olmuş. Zİra SSK kurumları seri nolu başvuru formu yetiştiremiyor ve fotokopi çektirin diyor...

[Resim: logo.JPG]

Cemalettin
    04.05.2006 15:41
    Ertuğrul Çevrimdışı

Kıdemli Üye
    *

Yorum Sayısı: 487
    Teşekkürler: 0
    0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
    Yorum: #6

Yeni incelemeye başladım görüntüleri çok güzel ve modern olmuş. Özellikle daha önceden forumda yazdığımız personelde ad ve soyadın farklı yerlerde olmasından dolayı sıkıntımız vardı. Bu yeni versiyonda ilk gözüme çarpan ad ve soyad kısmının alt alta olması çok güzel olmuş ellerinize sağlık......
    04.05.2006 17:04
    Cemalettin Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum: #7

Yevmiye fişine;dövizli işlemlerin yanısıra, satır bazında evrak tarihi ve evrak no seçenekleri eklenmiş. Sanırım "Bil.Muh.Yazılımları Tebliğine" uygun olarak bu şekilde mükerrer kayıtların yapılması evrak no ile kontrol edilebilecek. Yevmiye fiş tarihine takvim yerleştirilmesi güzel olmuş.
    "TİP" seçeneğinin ne olduğunu anlayamadım...

Cemalettin
    04.05.2006 20:41
    yilmazmete Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum Sayısı: 83
    Teşekkürler: 5
    Yorum: #8

Yeni versiyon tasarım ve arayüz olarak çok güzel, umuyorum ki çalışmalarımıza daha da pratiklik ve hız katacaktır.

Görebildiğim kadarıyla yeni versiyonda,
    işletme defterinde farklı kdv oranlı belgelerin ve kredi kartı hasılatlı belgelerin tek satırda işlenebilmesi için yeni bir uygulama yok, ayrıca hesap planı ve hesap kodu kullanımı eklendiğine göre "kod" uygulamasının olmaması gerektiğini düşünüyorum.

yeni versiyonda rahat ve verimli çalışabilmek için minimum sistem gereksinimlerimiz neler olmalı, bu konuda bilgi verebilirseniz bizler de bu konudaki eksikliklerimizi bir an önce tamamlamaya başlayabiliriz....

Tüm Zirve ekibine ve meslekdaşlarıma iyi çalışmalar diliyorum...
    05.05.2006 11:03
    herdogan7 Çevrimdışı

Kıdemli Üye
    *

Yorum Sayısı: 309
    Teşekkürler: 55
    4 Mesajına, 5 Teşekkür edildi.
    Yorum: #9

Program güzel de ne zaman çıkacak bir tarih verirseniz sevinirim Smile Smile
    06.05.2006 14:56
    http://www.erelikoyu.com                                     Alıntı ile Cevapla
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum: #10

herdogan7 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Program güzel de ne zaman çıkacak bir tarih verirseniz sevinirim Smile Smile
    Sayın herdogan yazmışkı;
    Bu yazıyı fark ettiğinizde
    fark etmenizle fark etmemeniz
    arasında bir fark olmadığını
    fark edeceksiniz.

Niçin? Big Grin Sayın Herdoğan yazınızı farkettik tabi. Fark etmesek fark ettiğimizi yazmayız. Öyle değil mi? Katılım için teşekkürler. Big Grin
    06.05.2006 15:51
    Ablak Çevrimdışı

Yeni Üye
    *

Yorum Sayısı: 36
    Yorum: #11

işletme defterinde detay hesap kodu eklenmiş bu güzel demekki kendimize ve yapılan işe uygun hesapla tanımlayabileceğiz stok kodlarına bağımlı kalmadan.

Özden Muhasebe
    07.05.2006 23:45
    herdogan7 Çevrimdışı

Kıdemli Üye
    *

Yorum Sayısı: 309
    Teşekkürler: 55
    4 Mesajına, 5 Teşekkür edildi.
    Yorum: #12

Alıntı:Niçin? Sayın Herdoğan yazınızı farkettik tabi. Fark etmesek fark ettiğimizi yazmayız. Öyle değil mi? Katılım için teşekkürler.

siz değilde zirve çalışanları için demiştim sql çıkış tarihiyle ilgili hala birşey demedilerde onun için
    08.05.2006 10:02
    http://www.erelikoyu.com                                     Alıntı ile Cevapla
    denigma Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum Sayısı: 120
    Yorum: #13

Ana menüde ofis otomasyonunu göremedim bu sürümde yer almayacak mı yoksa? aslında çok kullanışlı bir bölüm bence olmasında fayda var.

Fatih ÖNCEL
    08.05.2006 10:28
    ahmetkadri Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 3,648
    Teşekkürler: 1562
    396 Mesajına, 1197 Teşekkür edildi.
    Yorum: #14

Ben bu sene Zirve ailesine katıldım. Şuanda eski DOS tabanlı programımız ile birlikte Zirveyi de kullanıyoruz. Zirve Bilanço modülünde dos'a göre çok yavaş kalıyordu, bununda sebebi açıklamanın içinde tarih ve evrak numarasını birlikte yazmamız idi. Yeni programda bu çok güzel bir şekilde düzeltilmiş. İnşallah hesap numarası, örneğin 770.40 gibi birkaç karekter girildiğinde "BU HESAP AÇILMAMIŞ" gibi index mantığı hatasının düzeldiğini de görmek isterim. Bence genel olarak görünüp olarak Modern. Ayrıca Cemalettin arkadaşımın da belirttiği hususlarda göz önüne alınır. En iyisi için hep birlikte olumlu önerilerinizi esirgemeyin. Hepimize hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle.
    08.05.2006 22:53
    TANER Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum Sayısı: 51
    1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.
    Yorum: #15

SQL İLE ZİRVENİN YENİ ÇEHRESİ GURUR VERİCİ. EKLENEN YARDIMCI TUŞLARLADA BELKİ EVVELKİNDE DE OLUP ARAMA ZAHMETİNDEN YİNE KENDİ İŞİMİZİ KENDİMİZ YAPALIM PROGRAM SADECE KAYIT YAPSIN YETER BEN İSTEDİĞİM SONUCA KENDİM MİZAN ALIR UĞRAŞIRIM YERİNE DAHA AKTİF VE ANGARYADAN KURTARACAK CİDDİ BİR TASARIMLA VE HEMEN HEMEN HER KULLANICININ AKLINA GELİP PROGRAMA YANSITILMASINI İSTEDİĞİ BİR TUŞU (ÖRNEĞİN MUHASEBEYE KEBİR HESAP KOYULMUŞ Kİ BENCE BU ŞU ANKİNDE YANLIŞ ÇALIŞMAKTA YADA BEN BECEREMEDİM) YADA MODÜLÜ KISA SÜREDE GENEL FAYDAYI ANALİZ ETTİKTEN SONRA ZİRVE YAZILIMCILARININ YERİNE GETİRMESİNİN KOLAYLAŞMIŞ OLDUĞUNU UMUT EDİYORUM.
    BU YENİ TASARIMINIZI KUTLUYORUM AYRICA BU FORMDA MALİYENİN MUHASEBE PROGRAMLARI İÇİN PROGRAMCILARDAN İSTEDİKLERİ VAR BUNLARA BU SÜREÇTEDE STANDARTİZASYONLUK GETİREBİLİNECEKMİ ? VE BİZE DE EK KÜLFET GETİRECEKMİ ? TEŞEKKÜRLER..........HERKESE İŞLERİNDE KOLAYLIKLAR DİLERİM , TANER
    09.05.2006 11:24
    Guest

Ziyaretçi

Teşekkürler:
    Mesajına, Teşekkür edildi.
    Yorum: #16

merhaba
    ben yaklaşık bir yıldır zirve kulanıcısıyım,programın işletme mödüllü gayet iyi
    genel muhasebe sürekli hata veriyor ,örnek 1-mizan ve yevmiye toplamları eşit değil 2-dosya yolu bulunamadı 3-kdv tahakkuk fişi yevmiye kaydını kendiliğnden
    yapmadığı dönemler var.

Yeni program görüntü güzel daha işlevsel görünüyor. demo olsa incelemiş olurduk.
    programa Gider pusulası ile ilgili bir çalışma yapılsa iyi olur;Muhtasar beyanname ile irtibatlı bir şekilde ,üç aylık dönemlerde bazen gider pusulasını unutuğumuz oluyor.
    Birde personel girişinde genel muhasebe hesap kodları girişinde ,bu kodları guruplaştımak süreti ile örnk.1 -genel yönetim 2- üretim 3- pazarlama şeklinde
    bir kereliğine bu gurupların genel muhasebe hesap kodlar açmak sureti ile personel girişi yapmak , yoksa her personel girişinde ayrı ayrı gen.muhsebe kod. girmek gerekli ,bu konu ile çalışmalarınızda başarılar dilerim

iyi çalışmalar .
    Hüseyin
    11.05.2006 19:04
    Cemalettin Çevrimdışı

Moderatör
    Moderatör Grubu

Yorum: #17

hüseyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:ben yaklaşık bir yıldır zirve kulanıcısıyım,programın işletme mödüllü gayet iyi
    genel muhasebe sürekli hata veriyor ,örnek 1-mizan ve yevmiye toplamları eşit değil 2-dosya yolu bulunamadı 3-kdv tahakkuk fişi yevmiye kaydını kendiliğnden
    yapmadığı dönemler var.

Gider pusulası ile ilgili bir çalışma yapılsa iyi olur;Muhtasar beyanname ile irtibatlı bir şekilde ,üç aylık dönemlerde bazen gider pusulasını unutuğumuz oluyor.
    Hüseyin

1-Mizan ve yevmiye toplamları hatası zaman zamn bizde de oluyor. Servis işlemi ile düzeltebiliyoruz.
    2- Dosya yolu bulunamadı hatası bizde yok. Sanırım program kurulumunda bir sorununuz var. Ve bu hata sanırım herhalde terminal makinelerde oluyordur.
    3-KDV tahakkuku hatası zaman zaman bizdede oluyor. Umuyorum ki yeni sürümde düzelir.

Gider pusulası öneriniz yeni sürümde olursa çok iyi olur. ÖZellikle işletme için. Fakat genel muhasebe için soruyorsanız gider pusulalarını yevmiye fişine kayıt ettiğinizde 3 ay boyunca düşünmenize gerek yok. Muhtasarı aldığınızda otomatik olarak muhtasara gelebilir.
    Fakat burada gider pusulasında hizmette stopaj%10 mal alımında %5 olunca ve muhtasar kodu her ikisi içinde 145 olunca ufak bir sorun oluyor. Bu kısmın buna göre düzenlenmesi gerekir.

Eğer Genel Muhasebe için gider pusulasını soruyorsanız. Burada yardımcı olamaya çalışırım.

Cemalettin
    16.05.2006 19:10
    Ablak Çevrimdışı

Yeni Üye
    *

Yorum Sayısı: 36
    Yorum: #18

beyannamelerde (KDV-Muhtasar-Geç.Vergi) matbu forma döküm yanında bo şkağıda dökümde alabilsek çok güzel olur e-beyannameye tabi olmayan vergi dairelerinde çoğu zaman beyanname bulunmuyor fotokopi çektirmekte angarya bi iş.

Özden Muhasebe
    18.05.2006 20:30
    Fatih Çevrimdışı

Zirve Yazılım
    Admin Grubu

Yorum Sayısı: 1,068
    Teşekkürler: 242
    259 Mesajına, 935 Teşekkür edildi.
    Yorum: #19

Ablak Nickli Kullanıcıdan Alıntı:beyannamelerde (KDV-Muhtasar-Geç.Vergi) matbu forma döküm yanında bo şkağıda dökümde alabilsek çok güzel olur e-beyannameye tabi olmayan vergi dairelerinde çoğu zaman beyanname bulunmuyor fotokopi çektirmekte angarya bi iş.

Sayın Ablak bu şekilde bir uygulama programa eklendi zaten....

Zirve Yazılım - Fatih
    18.05.2006 23:39
    http://www.zirveyazilim.net                                     Alıntı ile Cevapla
    Desteknik Çevrimdışı

Aktif Edilmemiş

Yorum Sayısı: 162
    Teşekkürler: 2
    5 Mesajına, 6 Teşekkür edildi.
    Yorum: #20

görüntülerden gördüğüm kadarıyla ,bence işletme modülünde gelir - gider sayfalarının yukardaki renkleri farklı olabilir. Farkında olmaksızın gelir - gider hesapları ters girilebiliyor
    19.05.2006 14:56
    http://www.desteknik.com                                     Alıntı ile Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      ZİRVE MÜŞAVİR YENİ CARİ EKLE DR. HAYDAR 1 104 23.02.2017 20:23
    Son Yorum: yunus
      ZİRVE MÜŞAVİR BANKA EKSTRE AKTARIM DR. HAYDAR 4 425 17.02.2017 11:41
    Son Yorum: gaziantep
      Zirve Demirbaş Kaydı Hk Burak_06 5 229 14.02.2017 13:22
    Son Yorum: Burak_06
      Zirve Sql Değiştirme Sorunu Eksen Müşavirlik 12 1,135 04.02.2017 20:47
    Son Yorum: ozgurakman
      ZİRVE ENTAGRATÖR fk1604 12 1,191 20.01.2017 01:35
    Son Yorum: halildonmez