• Giriş Yap
  • Üye Ol

• terminal makina kurulumu
    Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Görüntüleme: 1410

Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

yunus Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum Sayısı: 66

Teşekkürler: 285
    12 Mesajına, 20 Teşekkür edildi.
    Yorum: #1
    terminal makina kurulumu

sevgili dostlar bu güne kadar terminal makinalarımıza zirve kurmakta zorluk çekmiyorduk fakat bugün bürodaki bilgisayarlarımızdan biri formatlandı ve herzamanki şekliyle yeniden xp kurduk ve tüm ağ ayarlarını ağ paylaşımlarını açtık güncel zirve programını terminal olarak kurduk şöyle bir problem var terminalde zirve çalıştırıldığında 40-50 saniye bekliyor SQL e bağlanamadığı mesajını veriyor ana ekran boş geliyor ne kullanıcı adları nede firma kayıtları geliyor ana makinada güncellemeyi tekrar yaptım sql programını kaldırdım yeniden kurdum ağ ayarlarını baştan sona yeniledim ama nafile yinede terminalde çalıştıramadım. son güncellemede terminal makinada zirve kurulduğunda ana ekranda ANA BİLGİSAYAR ADI yazıyor orasıda doğru acaba kurulumda benim atladığım bilmediğim bir değişiklikmi oldu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    11.30.2008 03:16
    ahmetkadri Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 2,401

Teşekkürler: 1390
    339 Mesajına, 999 Teşekkür edildi.
    Yorum: #2

Yunus bey, terminal makineden ana makineyi görebiliyormusunuz? Ayrıca programı çalıştırdığınızda YEŞİL OK işaretimi geliyor, yoksa KIRMIZI GİRİLMEZ işareti mi geliyor?

ahmet kadri güremek - SMMM-DT
    Meslek mensuplarımızı ezen maliyeyi kınıyorum. Defterleriniz itina ile tasdik edilir. Her türlü ANGARYA itirazsız yapılır.

TÜRK DEMİR DÖKÜMÜN MALLARINI PROTESTO EDİYORUM
    11.30.2008 11:54
    yunus Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum: #3

Ahmet bey pazartesi günü kontrol etmem lazım şu an ekranı tam hatırlayamadım yarına inşallah yazarım buradan ekran görüntüsü ile birlikte ilginize teşekkürler
    11.30.2008 23:47
    yunus Çevrimdışı

Aktif Üye
    *

Yorum: #4

ahmet bey NOD32 nin son versiyonu yüzünden oluyormuş 2,7 versiyonunu kurduk her şey düzeldi zirve teknik desteğe teşekkürler
    12.01.2008 23:48

Hızlı Menü: