• Giriş Yap
  • Üye Ol

• Bütün Konularda Sorularınız
    Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Görüntüleme: 826164

Konuyu Oyla:
    • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.25
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

Fatih Çevrimdışı

Zirve Yazılım
    Admin Grubu

Yorum Sayısı: 826

Teşekkürler: 240
    255 Mesajına, 889 Teşekkür edildi.
    Yorum: #1
    Bütün Konularda Sorularınız

Merak Ettikleriniz Bilmek istedikleriniz....

Zirve Yazılım - Fatih
    02.28.2005 13:52
    Web Sitesi Alıntı ile Cevapla
     Teşekkür Edenler: KULE , berzan , mbk , Ercan kır
    Erol Erdoğan Çevrimdışı

Yeni Üye

Yorum Sayısı: 2

Teşekkürler: 0
    0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
    Yorum: #2

merhaba
    iyi çalışmalar
    Ben proğramınızı yaklaşık 1 yıl önce aldım. Ancak 2005/Ocak ayından beridir zirve kullanıcıyım. İşyerimde şu anda bir tek bilgisayarım var. Yeni bir bilgisayar alacağım. Dolayısı ile kullanıcı sayım artacak. Ancak benim mevcut bilgisayarımla ilgili bir problemim var. İşletim sistemimde ve de Harddiskte bir sorun meydana geldi. Harddiski değiştirmem gerektiğini söylediler. Zirve proğramındaki bilgileri yedekliyorum ancak Harddisk değiştiğinde bunların hepsi gidecek. Şimdi ben ne yapmalıyım. Mevcut proğramdaki bilgilerimde veri kaybı olmadan nasıl kurtarabilirim. Acele cevap verirseniz sevinirim. Çünkü korkumdan bilgisayarı açamaz hale geldim.
    05.14.2005 19:34
    Fatih Çevrimdışı

Zirve Yazılım
    Admin Grubu

Yorum Sayısı: 826

Teşekkürler: 240
    255 Mesajına, 889 Teşekkür edildi.
    Yorum: #3

Eğer cd ye cekme imkanınız varsa veya başka bir diske atma imkanınız varsa bilgilerinizi daha güvenli bir yerde saklıyabilirsiniz... Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonrada zaten arkadaşlar sizi yönlendiriceklerdir. Yeni alacağınız bilgisayarlar içinde network bağlantısı yaptırdığınız sürece istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz...

Zirve Yazılım - Fatih
    05.14.2005 22:41
    Web Sitesi Alıntı ile Cevapla
    Cemalettin Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 1,892

Teşekkürler: 421
    159 Mesajına, 496 Teşekkür edildi.
    Yorum: #4

Fatih Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Yeni alacağınız bilgisayarlar içinde network bağlantısı yaptırdığınız sürece istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz...

Zirve'nin bu özelliği çok güzel. Kullanıcı sayısı sınırı olmaması..
    Bu nedenlede, Yok personel 2 kullanıcılı olacak, Yok Genel muhasebe 4 kullanıcılı olacak. Yok kullanıcı başına şu kadar ücret vermeniz gerecek. vb. derdimiz yok. Kullanıcı olarak özgürsünüz, özgürüz. Teşekkürler Zirve yazılım.

Cemalettin
    05.14.2005 23:30
    ZeGa Çevrimdışı

Yeni Üye

Yorum Sayısı: 19

Yorum: #5

Yeni bir haftanın başlangıcında öncelikle herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum...
    İşletme modulünü yeni kullanmaya başlayacağım DB malı giriyoruz ama kdv sini ne yapcaz bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

NeReYe GiTMeK iSTeDiĞiNi BiLMiYoRSaN HiÇ BiR YoL SeNi oRaYa GöTüReMeZ...
    02.13.2006 10:39
    Cemalettin Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 1,892

Teşekkürler: 421
    159 Mesajına, 496 Teşekkür edildi.
    Yorum: #6

ZeGa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Yeni bir haftanın başlangıcında öncelikle herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum...
    İşletme modulünü yeni kullanmaya başlayacağım DB malı giriyoruz ama kdv sini ne yapcaz bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

Konuyu biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışırım. KDV sini ne yapacağız derken neyi kasdettiniz anlamadım.

Cemalettin
    02.13.2006 10:54
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 3,181

Teşekkürler: 856
    176 Mesajına, 685 Teşekkür edildi.
    Yorum: #7

Programın ana sayfasından DEMİRBAŞ MODÜLÜ'ne girip ilgili işletmenizi seçin. Demirbaş girişini yapın. Burda demirbaş kodunu siz belirleyin. Kayıttan sonra "Demirbaş Alış Muhasebe Fişi" butonuna basarsanız İŞLETME DEFTER MODÜLÜ'nde ilgili defterin KDV kısmına kdv'nin otomatik yapıldığını göreceksiniz. Demirbaşın kdv'si de KDV hazırlarken otomatik gelecektir.
    İyi çalışmalar.
    02.13.2006 11:02
    ZeGa Çevrimdışı

Yeni Üye

Yorum: #8

kdv sini ne yapacaz derken 2006 yılının ocak ayına ait devreden kdvyi soruyorum dbmm giriyoruz ama sonraki döneme devreden kdv yi giremiyoruz beyannamedemi gireceğim devreden kdv yi sizde demirbaş olarak cevaplamışınız dönem başı olarak anlatmaya çalışmıştım eğer o konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim....

02.13.2006 12:30
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 3,181

Teşekkürler: 856
    176 Mesajına, 685 Teşekkür edildi.
    Yorum: #9

İlk sorunuzu anladımı sanmış ve cevap vermiştim ama 2. yazınızdan sonra da Cemalettin Bey gibi bende anlamadım. Sizden ricam soruyu uzun cümle yerine kısa cümlelerle tekrar aktarırsanız bildiğimiz birşey varsa paylaşacağız.
    02.13.2006 12:45
    ZeGa Çevrimdışı

Yeni Üye

Yorum: #10

ok daha açıklayıcı olarak anlatayım 2005 yılında başka bir program kullanmaktaydım ve 2006 yılında zirveye geçiş yapıyorum 2005 yılı dönem sonu mal mevcudunu zirvede dönem başı olarak kaydediyorum fakat 2005 yılından 2006 yılına devreden kdv yi sadece beyannamede görüyorum bu devreden kdv yi sadece beyannamedemi yazıyorum program kendi otomatik olarak toplayıp geliyor yoksa yapmam gereken başka bişeymi var umarım şimdi daha açıklayıcıdır...

02.13.2006 13:19

Hızlı Menü: