Güncelleme Anlatım VideosuGörüntülü Anlatım
1 Zirvenet adım adım güncelleme görüntülü anlatım için tıklayınız...
Adım Adım Güncelleme
1 Ana Bilgisayarınız da ve Zirvenin yüklü olduğu terminal bilgisayarlarınızda ZİRVE programının kapalı olması gerekmektedir.
2 Güncelleme işlemine başlamadan önce yedek alındığından emin olunması gerekmektedir.
3 Zirve'nin yüklü olduğu ana bilgisayarınızda www.zirveyazilim.net internet sayfasından GÜNCELLEMELER bölümüne giriyoruz.
4 Kullandığınız paket programının isminin sağ tarafındaki İNDİR butonuna tıklıyoruz.
5 Açılan pencereye MÜŞTERİ NUMARANIZ'ı yazarak KONTROL ET butonuna tıklıyoruz.
6 Müşteri numarası kontrolünden sonra alt tarafa çıkan GÜNCELLEMEYİ YÜKLE butonuna tıklayarak güncelleme dosyasını bilgisayarımıza kaydediyoruz.
7 Kaydetme işlemi bittikten sonra indirilen KURULUM DOSYASI'nı çalıştırıyoruz ve gelen ekrana İLERİ butonlarını takip ederek kurulumu yapıyoruz.
8 Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra ekranınıza Firma Listesinin bulunduğu GÜNCELLE penceresi açılır ve bu ekranda da sağ alt köşedeki GÜNCELLEMEYİ ÇALIŞTIR butonuna basarak bu işlemin tamamlanmasını bekliyoruz.
9 Eğer Zirve Ticari, Zirve Finansman veya Zirve Üretim Programlarımızdan birini kullanıyorsanız Güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra pencereyi kapattığınızda DÜZENLE uygulaması açılacaktır ve DÜZENLE diyerek bu işleminde tamamlanmasını beklemeniz gerekecektir.
10 İşlemler tamamlandıktan sonra programı açarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
  NOT : Terminal bilgisayarlardaki güncelleme işlemi otomatik olarak yapılmaktadır. Terminal makinada programı açtığınızda Güncelleme uyarısı alırsınız ve tamam dediğinizde otomatik güncelleme işlemi başlar işlem tamamlandığında da program açılarak ekrana gelir.