Zirve Yazılım | Forum
Yeni Forum Sayfası Hakkında - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Forum Hakkında (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Yeni Forum Sayfası Hakkında (/showthread.php?tid=14514)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Yeni Forum Sayfası Hakkında - Fatih - 09.26.2013 14:09

Forum sayfasında değişiklik yapabilmek, geliştirebilmek ve isteklerinize yanıt verebilmek için yeni bir sisteme geçtik. Yeni sistemde mümkün olduğunca eski bilgileri aktararak veri kaybı olmadan geçişi sağlamaya çalıştım ama bazı bölümlerde uyuşmazlık olduğu için eksiklik veya aksaklık olmuş olabilir.
Şu anda forum hiç bir değişiklik yapılmamış halindedir. Yenilikleri yakın zamanda forum sayfasına uyarlamaya başlayacağım.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ediyorum...

İyi Çalışmalar
Fatih.

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - cengaver06 - 09.26.2013 14:16

işte bu. teşekkürler zirveye bu yakışır.

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - Uğur Kızmaz - 09.26.2013 14:34

Yeni forum sayfası hayırlı uğurlu olur inşallah.

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - cengaver06 - 09.26.2013 14:37

form emektarlığımız havaya uşmuş tühhh insan gururlanıyordu şimdi yeni üye olmuş gibi çömez olduk.

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - Yasin Gencan - 09.26.2013 14:46

zirve yine yaptı zirveliğini Smile)
cümleten hayırlı uğurlu olsun
zirve programınada bi makyaj gerekiyor şimdi

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - medsel - 09.26.2013 15:26

fatih bey yanlış anlamadıysam bu bize göre yeni hali sayılan forum görüntüsü size göre değişiklik yapılmamış hali İNŞALLAH öyledir Smile çünkü şahsi görüşüm hiç beğenmedim renkler değişmiş ama anlaşılabilirlik kaybolmuş karışık geldi birde eskisinde son 10-15 güncel konu üst tarafta görünüyordu forumun can damarıydı bu ama şimdi yok bu forumun kullanılabilitesini çok çok düşürecektir. Burda aslolan forumun daha anlaşılabilir daha kullanışlı olması çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim İNŞALLAH yapacağınız yenilikler forumu çok daha ileri taşır kolay gelsin...

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - Fatih - 09.26.2013 15:40

(09.26.2013 15:26)medsel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  fatih bey yanlış anlamadıysam bu bize göre yeni hali sayılan forum görüntüsü size göre değişiklik yapılmamış hali İNŞALLAH öyledir Smile çünkü şahsi görüşüm hiç beğenmedim renkler değişmiş ama anlaşılabilirlik kaybolmuş karışık geldi birde eskisinde son 10-15 güncel konu üst tarafta görünüyordu forumun can damarıydı bu ama şimdi yok bu forumun kullanılabilitesini çok çok düşürecektir. Birde zirve hakkında bazı olumsuz görüş içeren konuların sanki tırpanlandığını gördüm bir tanesi de bana ait daha 4 gün önce paylaşmıştım ama şimdi yok Smile neyse bunlar ikinci planda şimdilik aslolan forumun daha anlaşılabilir daha kullanışlı olması çalışmalarınızda dolayı teşekür ederim İNŞALLAH yapacağınız yenilikler forumu çok daha ileri taşır kolay gelsin...

evet bu yeni forumun hiç özellik eklenmemiş hali. Aslında bu haliyle forumu açmak istemiyordum ama forumun kapalı kalmasını istemediğim içim açmak zorunda kaldım. Zamanla eklentileri yapmaya başlayacağım yaptıkça da daha güzel ve anlaşılır olacağına inanıyorum.
İlginize teşekkür ederim...

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - medsel - 09.26.2013 15:52

ok. cevap verip açıklık getirdiğiniz için teşekür ederim benim gibi düşünenlerde durumu anlamış oldu iyi çalışmalar...

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - volkanuzun.06 - 09.26.2013 15:59

güzel olmuş ellerinize sağlık ama
en son girişimizden sonraki mesajlar ekranda gözüküyordu ona göre açıp bakıyorduk o bölüm kalktımı veya başka türlü bakabileceğimiz yer varmı??

Cvp: Yeni Forum Sayfası Hakkında - ALPARSLANKAYA - 09.26.2013 16:14

hayırlı olsun