Zirve Yazılım | Forum
E-Defter - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Paylaşım & Eğlence::.
(/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: .::Teknik Bölüm::. (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Konu Başlığı: E-Defter (/showthread.php?tid=19060)

Sayfalar: 1 2

E-Defter - Bjk55 - 08.09.2016 18:14

Merhaba Zirve-Edefter programını kullanarak paket oluşturabiliyorum ancak program üzerinden vergi dairesine berat yollayamıyorum neden kaynaklanıyor olabilir

RE: E-Defter - SeRTaN - 08.10.2016 08:39

otomatik berat gönderme sırasında bazı güvenlik duvarları ve virüs programlarının engeliyle karşılaşabiliyoruz. Bunları kapatıp tekrar denermisiniz ? iyi çalışmalar.

RE: E-Defter - ERDEN - 08.10.2016 18:44

Merhabalar,
e defterde paket oluşturup otomatik berat göndermek istediğimde yol geçerli bir biçimde değil ifadesi çıkıp beratları gönderemiyorum., bu hata nerden kaynaklıyor acaba

Cvp: E-Defter - mavi - 05.07.2021 01:47

(08.10.2016 18:44)ERDEN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar,
e defterde paket oluşturup otomatik berat göndermek istediğimde yol geçerli bir biçimde değil ifadesi çıkıp beratları gönderemiyorum., bu hata nerden kaynaklıyor acaba

RE: E-Defter - fullback - 05.07.2021 22:40

acil paket göndereceğim.güncellemem bitmiş.Sades e giremiyorum

Cvp: E-Defter - BilgiTek - 05.07.2021 22:57

iletişim bilgilerinizi yazın lütfen yardımcı olmaya çalışayım

RE: E-Defter - eaung67 - 05.08.2021 12:48

LANET OLSUN YA... HAZIR OLAN DEFTERİ 5 GÜNDE GÖNDEREBİLDİK.. HER AŞAMASINDA OK BUTONUNA BASMAK GEREKİYOR. ADAM TOPLAYIP PC BAŞINDA BEKLETMEMİZ Mİ GEREKİYOR ? BU ŞEKİLDE 6-7 TANE MÜKELLEF VAR AYNI ANDA GÖNDERİYORUZ....BEKLE BEKLE BEKLE.. SONRA BERAT OLUŞTURULDU...ok....BERAT GÖNDERİLDİ....ok...BERAT İNDİRİLDİ...ok....BE NEYİN MANTIĞI ALLAH AŞKINA.......AYRICA Yevmiye Defteri hazırlarken 20-30 dk boyunca başında bekleyip "Out of memory" hatası almak BEN NERDEN BİLEYİM GÖNDERDİĞİM PARÇANIN UZUNLUĞUNU ????? veya belge numarası olmayan bir fiş nedeniyle en başa dönmek !! bu bir işkence ya..... SIRF ZİRVE E-DEFTER PROGRAMI YÜZÜNDEN GEÇ GÖNDERDİĞİM DEFTERLER OLDU.... 5-6 GÜNDE E-DEFTER GÖRELİEMEZ Mİ YAHU !! ?? YAZIKTIR AYIPTIR... ÇOK KIZGINIM ÇOK.. DEFALARCA MAİL ATTIM.. defter gönderiminin her aşamasında kullanıcı onayı istemeyin diye... zaten program akışını durduramıyoruz ki ? neyin onayını istiyorsun ?

RE: E-Defter - Eksen Müşavirlik - 05.10.2021 10:29

en son bir frmamda canımı yaktı yine zirve.

Mali mühürü yeni değişen firmam için her seferinde hata verdi uyarı verdi. Hatta bir ara vergi no uyumsuz dedi. Ne yaptıysam oluşturup yollayamadım.
Hatta öyleki bir ara gerçekten mali mühür hatalı sandım.

Sonra manuel açmak aklıma geldi. Bağlandım takır takır açıldı sistem.

Gecenin 11ine kadar beni uğraştırdı. İşlerimizi kolaylaştıracağına bize eziyet çıkarıyor.

RE: E-Defter - mustafa cem - 05.10.2021 13:32

E-Defter konusunda kullanıcıya eziyet eden o kadar çok eksik ve hata var ki hangi birini yazalım.Hoş yazınca ne oluyor ki ? Kendimiz söyleyip, kendimiz dinliyoruz.Dikkate alan yok. Zirve gibi bir programda e-defter bölümü niye bu kadar eziyetli ve en önemlisi başka programlarda olan bir çok kolaylık Zirve'de eksik anlamak mümkün değil. Ticari bölüme hiç girmiyorum bile. Yaptığı saçma sapan şeylerden dolayı ne hatalar , ne eziyetler çekiyoruz.
Eğer Zirve yetkililerinden bunları merak edip, neler olduğunu öğrenip, düzeltmek isteyen olursa ve de iletişime geçerlerse seve seve yardımcı olurum. Yazmıyorum çünkü emek verip, uğraşıp yazıyoruz, yazdığımızla kalıyoruz.

Cvp: E-Defter - eaung67 - 05.10.2021 16:01

son e-defter gönderiminde 2 tane firmanın Mali Mühürü CRC oldu... Allah yardım etti de e-devlet şifreleri bende vardı...yeniden pin oluşturdum.. ancak kaybettiğim zaman nedeniyle aralık ayının son 3-4 günü 24:00'den sonra gitti...

(05.10.2021 10:29)Eksen Müşavirlik Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  en son bir frmamda canımı yaktı yine zirve.

Mali mühürü yeni değişen firmam için her seferinde hata verdi uyarı verdi. Hatta bir ara vergi no uyumsuz dedi. Ne yaptıysam oluşturup yollayamadım.
Hatta öyleki bir ara gerçekten mali mühür hatalı sandım.

Sonra manuel açmak aklıma geldi. Bağlandım takır takır açıldı sistem.

Gecenin 11ine kadar beni uğraştırdı. İşlerimizi kolaylaştıracağına bize eziyet çıkarıyor.

Berat oluşturuldu
OK
Berat imzalandı
OK
Berat Gönderildi
OK
Berat Kontrol edildi
OK
Berat İndirildi
OK
.........inanılmaz bir şey bu ya... ben niye bu işlemlere OK demek zorundayım yeni bir işkence şekli mi bu 15 parça halinde defter gönderiyorum... 80 defa OK işaretlemem gerekiyor..... YOKKK YAAA... BİR YANLIŞLIK VAR... ŞAKA GİBİ BU