Zirve Yazılım | Forum
Kullanıcı Profil Bilgileri - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Forum Hakkında (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Kullanıcı Profil Bilgileri (/showthread.php?tid=24428)

Kullanıcı Profil Bilgileri - Zirve.Anıl - 11.26.2019 15:19

Sayın forum kullanıcılarımız,

Sizlerle daha rahat iletişim kurabilmemiz için; Kullanıcı kontrol paneli → Profil yönetimi sekmesinden kullanıcı bilgilerinizi güncellemenizi (telefon numarası veya müşteri numarası en az birini doldurarak) rica ederiz.

[Resim: r0ojr3.png]

RE: Kullanıcı Profil Bilgileri - SAHİN26 - 11.26.2019 16:27

bu forumda konu açma işi nasıl oluyor yeni konuyu hangi menüden açıyoruz.bilgilendirirmisiniz.

bu forumda konu açma işi nasıl oluyor yeni konuyu hangi menüden açıyoruz.bilgilendirirmisiniz.

RE: Kullanıcı Profil Bilgileri - riceman - 04.23.2020 21:55

Selamlar
Kullanıcı adımızı değiştiremiyor muyuz? İlk girişte hatalı olarak istemediğim bir kullanıcı adı tanımladım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

RE: Kullanıcı Profil Bilgileri - Zirve.Selcuk - 04.24.2020 08:53

Merhabalar;
Ayarlar kısmına giriş yaptığınızda yetkiler alanına ana kullanıcı ile giriş yaparak kullanıcı ekleme silme işlemlerini yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Cvp: Kullanıcı Profil Bilgileri - Hulusi. - 04.24.2020 10:33

(04.23.2020 21:55)mhmt_acar@hotmail.com Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Selamlar
Kullanıcı adımızı değiştiremiyor muyuz? İlk girişte hatalı olarak istemediğim bir kullanıcı adı tanımladım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

(04.24.2020 08:53)Zirve.Selcuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar;
Ayarlar kısmına giriş yaptığınızda yetkiler alanına ana kullanıcı ile giriş yaparak kullanıcı ekleme silme işlemlerini yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Selçuk bey sanırım form sayfası hakkında bilgi almak isteniyor.

Cvp: Kullanıcı Profil Bilgileri - riceman - 04.25.2020 17:46

(04.24.2020 08:53)Zirve.Selcuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar;

İyi çalışmalar.
Selamlar Selçuk Bey;
Ayarlar kısmına ve oradan da yetkililer kısmına nasıl gideceğimi izah ederseniz çok sevinirim. Ben bir kullanıcı kontrol paneline erişim sağlayabildim. Görebildiğim kadarı ile de orada bu sorunu çözemiyorum.
Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Cvp: Kullanıcı Profil Bilgileri - 64302185 - 09.14.2020 17:49

Ben neden diğer yazılara cevap veremiyourm.

Cvp: Kullanıcı Profil Bilgileri - Selçuk Durak - 09.15.2020 13:47

(04.23.2020 21:55)riceman Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Selamlar

Merhaba,

Kullanıcı adını değiştirmek için Forum Moderatörleri veya Zirve yetkililerinden birine, istediğin kullanıcı adını da belirterek Özel Mesaj atarsan onlar değiştirebilir. Forumda senin kendi kullanıcı adını değiştirebilme özelliği mevcut değil.

Saygılarımla..