Zirve Yazılım | Forum
MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Genel Bilgiler (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu Başlığı: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi (/showthread.php?tid=25131)

Sayfalar: 1 2 3 4

MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Zirve.AliKaya - 02.11.2020 16:03

Merhabalar
muhsgk ertelenmesinden dolayı bildirgelerini göndermek isteyen kullanıcılarımız, bildirge ekranında ''Dosya Oluştur (F2)'' butonu ile xml dosyası hazırlayıp e-bildirge V2 ekranından bu xmlyi manuel yükleyebilirler.

Oluşturulan xml dosyası ana makine zirvenet=> eBildirge klasöründe oluşmaktadır.

e-bildirge sayfasındaki problemlerden dolayı v2 sayfa görüntüsünü atamıyorum.

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - hilmi09 - 02.11.2020 16:14

SONUC OLARAK BUNUNLA ILGILI GUNCELLEME VERILMEYECEK MI

RE: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Ayça35 - 02.11.2020 16:26

Ali bey.. bize açıklayıcı bilgi verinde bizler de işlerimizi vereceğiniz bilgiler dahilinde yapalım.
Güncelleme olacak mı ?
Güncelleme olmayacak mı ?

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Zirve.AliKaya - 02.11.2020 16:54

bu durum ile ilgi bir güncelleme verilmeyecek, bu sorun muhsgk nın ertelenmesinden kaynaklı bir sorun. Muhsgk güncellemesini programda verdik. sgk sayfa yapısı değiştiği için eski sistemde gönderim yapamıyorsunuz 1 marttan sonra zaten muhsgk olarak gönderilecek.

RE: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Eksen Müşavirlik - 02.11.2020 16:59

V2 sisteminde bin türlü sorun var. Xml dosyasını yolluyorum ya sicil sorunlu diyor. Ya kuruş hanesine takılıyor. Ben çözemedim açıkçası. 1 tane göndermek 10-15 dakika sürüyor. V2ye giriş sorunuda var. mauel giriş yapıyoruz mecburen.

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - Erhan AKYÜREK - 02.11.2020 17:32

Muhtasar beyannameyi de gönderemiyoruz. Muhtasar Beyanname için güncelleme verilecek mi

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - cengaver06 - 02.11.2020 17:37

(02.11.2020 17:32)Erhan AKYÜREK Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Muhtasar beyannameyi de gönderemiyoruz. Muhtasar Beyanname için güncelleme verilecek mi

merakla bekliyorum cevabı. 3 aylık olanları aylağa çevirmiştim.

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - hilmi09 - 02.11.2020 17:38

ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ BİZ DEĞİL DE LUCA YI TERCIH ETMEYI YONDERDIGINIZ ICIN TESEKKURLER

RE: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - NASUH - 02.11.2020 18:41

Bizleri neden oyalıyorsunuz doğru düzgün bir açıklama yaparmısınız muhtasar ne olacak

Cvp: MuhSgk ertelenmesi sebebiyle Sgk sayfasından Bildirge gönderimi - orhan demir - 02.11.2020 18:44

aynen katılıyorum bu vurdumduymazlık 2 aylık iş için uğraşamayız siz uğraşın diyor. Oysa zirve bedeli ve güncelleştirme yapılırken değişen güncellemeleri vereceklerine dair söz veriyorlardı