Zirve Yazılım | Forum
e-fatura fatura no - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Müşavir & Finans & Ticari & Nova & e-Dönüşüm::.
(/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Zirve Ticari Hakkında (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: e-fatura fatura no (/showthread.php?tid=27360)

e-fatura fatura no - Nadir MERTER - 01.20.2021 11:56

Merhabalar ,
E-fatura sistemde fatura gönder dediğimiz zaman fatura numarası çıkar ve hemen yazdırabilirdik. Şu an fatura gönderim işlemi tamamlanmadan sistem fatura numarası vermiyor, gönderildiği zaman da gönderilen faturalar kısmına düştüğünden hangisini yazdırıp yazdırmadığımız tereddütü oluşuyor.
İlgilenmenizi rica ederim.

RE: e-fatura fatura no - metincelik058 - 01.20.2021 12:10

her yeni güncelleme ile 1 ileri 2 geri gidiyoruz. biz de de gelen irsaliyeler uçuyor nereye gidiyorsa artık. programdan evrak numara ne e faturaya ne e arşive ne de e irsaliye ye veriyor.

Cvp: e-fatura fatura no - cse - 01.20.2021 15:31

Hiç bir şey vardan yok olmaz. Yoktan var olmaz. Maddeden enerjiye dönüyordur veya enerjiden maddeye dönüşüyordur. Başka açıklaması olamaz
Karadelik, süpernova öyle şeyler de olabilir ...
Kuantum fiziği ile ilgileniyorsanız.

(01.20.2021 12:10)metincelik058 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  her yeni güncelleme ile 1 ileri 2 geri gidiyoruz. biz de de gelen irsaliyeler uçuyor nereye gidiyorsa artık. programdan evrak numara ne e faturaya ne e arşive ne de e irsaliye ye veriyor.

Cvp: e-fatura fatura no - Miscan - 01.20.2021 16:58

(01.20.2021 11:56)Nadir MERTER Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar ,
E-fatura sistemde fatura gönder dediğimiz zaman fatura numarası çıkar ve hemen yazdırabilirdik. Şu an fatura gönderim işlemi tamamlanmadan sistem fatura numarası vermiyor, gönderildiği zaman da gönderilen faturalar kısmına düştüğünden hangisini yazdırıp yazdırmadığımız tereddütü oluşuyor.
İlgilenmenizi rica ederim.

Bizde muzdariptik bu konuda kaldı ki benim faturayı kestikten hemen sonra nakliyeciye teslim etmem gerekli çünkü yurtdışına mal gönderiyorum. PAndemiden dolayıda çalışma saatleri malum bu yüzden zaman benim için önemli. Fatura olmadan ürünlerim teslim alınmıyor ve gönderilmiyor yoksa.

Bende çareyi faturayı kestikten sonra zirve portala giriş yapıp faturayı oradan yazdırmakta buldum. Çünkü fatura numarası orada çıkıyor!!!!
Ayrıca entegratörde karşı firma faturayı hala kabul etmemiş gözükürken ne hikmetse zirve portalda faturam kabul edilmiş olarak gözüküyor.
Bazı kullanıcılar diyor ya hani 1 ileri 2 geri gidiyor zirve diye alakası yok. 1 ileri olabilir ama her güncellemede gelen envai çeşit sorunla birlikte bence sonsuz kere geri gidiyor.!!