Zirve Yazılım | Forum
İKİNCİL SAKLAMA GIB - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Paylaşım & Eğlence::.
(/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: .::Teknik Bölüm::. (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Konu Başlığı: İKİNCİL SAKLAMA GIB (/showthread.php?tid=27446)

Sayfalar: 1 2 3

İKİNCİL SAKLAMA GIB - ahmet.kara - 02.04.2021 21:51

ikincil kopyaların yüklenmelerinin ayrıca takip edilmesi için bugün gelir idaresi e defter uygulamasında alan açıldı. e defter app uygulamasında bazen gorunuyor bazen gorunmuyor o yüzden bu yollada giden dosyalarını teyit edebileceğiz. e defter uygulamasına mali mühürle girip normal defterleri gönderdiğimiz ana sayfada alan mevcut.
İYİ AKŞAMLAR...

RE: İKİNCİL SAKLAMA GIB - cengizhan - 02.05.2021 09:22

Ahmet bey günaydın

E-defter sitesinde hiç bir veri yüklenmemiş görünüyor bunun nedeni ne olabilir. Halbuki ben 2020/10 ay dahil tüm dönemleri yükledim ve excele aktarıp çıktısını almıştım döküm olarak. Nerde yanlış yapıyorum ? Veya sistemsel bir sorun mu var ?

RE: İKİNCİL SAKLAMA GIB - metincelik058 - 02.05.2021 09:24

202001 ŞEKLİNDE AY AY KONTROL EDER MİSİNİZ. BEN O ŞEKİLDE KONTROL ETTİM HEPSİ YÜKLENMİŞ GÖRÜNÜYOR.

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - cengizhan - 02.05.2021 09:35

202001 şeklinde yaptığım halde olmuyor malesef

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - ismail - 02.05.2021 09:36

(02.05.2021 09:22)cengizhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ahmet bey günaydın

E-defter sitesinde hiç bir veri yüklenmemiş görünüyor bunun nedeni ne olabilir. Halbuki ben 2020/10 ay dahil tüm dönemleri yükledim ve excele aktarıp çıktısını almıştım döküm olarak. Nerde yanlış yapıyorum ? Veya sistemsel bir sorun mu var ?

sistemsel bir sorun var dün görüştüğüm onlarca kişinin yüklenen defterleri günlerdir kuyruktan bir türlü alınıp e defter listesine atamadığı şikayetini aldım. hadi dedim belki e defter app de bir takılma var kalkıp e defter giriş ekranına girip ilgili kutucuğa dönemlerini yazıp sorgulayayım dedim ne yazık ki defter yüklenmedi diye mesaj geliyor. Anlayacağınız gib bununla fiyasko hanesine yeniden derin bir çentik atmış oldu tabi bu durumdan etkilenen yine acaba bugün son peki ya olmazsa cezası var mı yok mu diye gün boyu kendini yiyip yiyip bitirecek olan obsesif kompilsuf tanısı koyulacak mali müşavirler olacak.

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - spike73 - 02.05.2021 09:46

(02.05.2021 09:35)cengizhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  202001 şeklinde yaptığım halde olmuyor malesef

e defteriniz şahıs işletmesi olabilirmi bendede aynı durum var ltd olan gösteriyor şahıs olan da çıkmıyor

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - cengizhan - 02.05.2021 10:02

(02.05.2021 09:46)spike73 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(02.05.2021 09:35)cengizhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  202001 şeklinde yaptığım halde olmuyor malesef

e defteriniz şahıs işletmesi olabilirmi bendede aynı durum var ltd olan gösteriyor şahıs olan da çıkmıyor

Evet şahıs işletmesi, Zirveye ulaştım şahıs işletmelerinde bir sıkıntı var diyor GİB kaynaklı diyor.

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - dilan27 - 02.05.2021 10:09

firmamızın nisan ayları başarılı şekilde listede gözükmekte fakat
ilk 3 ay birtürlü çıkmadı
yanı ne kuyuruğa atma loglarında ne de listede yok
cezalık duruma düşmeyiz değil mi ekran görüntüsüyle birlikte mail attım gelir idaresine dönüş te yapılmadı

BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
TEKRAR DENEMELİMİYİM ACABA SIKINTI OLURMU SİZCE

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - ahmet.kara - 02.05.2021 10:13

(02.05.2021 10:09)dilan27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  firmamızın nisan ayları başarılı şekilde listede gözükmekte fakat
ilk 3 ay birtürlü çıkmadı
yanı ne kuyuruğa atma loglarında ne de listede yok
cezalık duruma düşmeyiz değil mi ekran görüntüsüyle birlikte mail attım gelir idaresine dönüş te yapılmadı

kolay gelsin
Sunucularla alakalı bir durum var gibi gözüküyor Gib appde başarılı gözüküyorsa sizin münferit olarak yapabileceğiniz durum gözükmüyor. Ara ara kontrol edebilirsiniz gibden cevap alana kadar. İyi çalışmalar.

Cvp: İKİNCİL SAKLAMA GIB - dilan27 - 02.05.2021 10:57

AHMET BEY
FAKAT NİSAN AYI BAŞARILI GÖZÜKÜYOR OCAK ŞUBAT MART GÖZÜKMÜYOR
TEKRAR GÖNDERSEM NE OLUR