Zirve Yazılım | Forum
Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Paylaşım & Eğlence::.
(/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: .::Teknik Bölüm::. (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Konu Başlığı: Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu (/showthread.php?tid=27492)

Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - mustafa60 - 02.16.2021 17:14

Merhabalar;
Programınızda, personellerin bordrolarını toplu olarak gönderemiyorum. Müşteri hizmetlerine bağlandım ama NETİCE ALAMADIM. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü 500 adet personelimiz var herkes bizden bordro bekliyor.

İyi Çalışmalar...

Cvp: Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - ismail - 02.16.2021 17:38

[img][Resim: rJQX9I.jpg][/img]

ekranda görünen seçenekleri seçerek yazdır dediğiniz alanda kaydetip yollayabilirsiniz.

RE: Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - ilker - 02.16.2021 22:01

müşterilere mail atarken, bordroları ayrı hesap pusulalarını ayrı mail atmak zorunda kalıyoruz. keşke bir seçenek olsada tek raporun içerisinde bordrolar ve hesap pusulaları aynı anda alına bilse, baya kolaylık sağlardı. yukardaki ismail arkadaşın belirttiği seçeneği bu özellik sandım biran sevindim fakat değilmiş maalesef. saygılar.

Cvp: Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - ayhankaragoz - 02.17.2021 10:39

(02.16.2021 22:01)ilker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  müşterilere mail atarken, bordroları ayrı hesap pusulalarını ayrı mail atmak zorunda kalıyoruz. keşke bir seçenek olsada tek raporun içerisinde bordrolar ve hesap pusulaları aynı anda alına bilse, baya kolaylık sağlardı. yukardaki ismail arkadaşın belirttiği seçeneği bu özellik sandım biran sevindim fakat değilmiş maalesef. saygılar.

tek mailde bordro ücret pusulası banka ödeme bes listesi icra listesi puantaj seçip gönderebilceğimiz bir seçenek olsun dedim söylediğimizin üstünden 7 8 ay geçti tamam yazılıma iletiyorum diyeli sanırım recep beydi diyende, ben sorun veya öneri yazmaktan vazgeçtim foruma , 1 yıldır yapılmıyorsa birşey ne söyleyelim artık.

Cvp: Toplu Bordro e-mail gönderilme sorunu - mustafa60 - 02.18.2021 00:16

(02.16.2021 17:14)mustafa60 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar;
Programınızda, personellerin bordrolarını toplu olarak gönderemiyorum. Müşteri hizmetlerine bağlandım ama NETİCE ALAMADIM. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü 500 adet personelimiz var herkes bizden bordro bekliyor.

İyi Çalışmalar...

Sorduğumuz soruyla başbaşa kalıyoruz. Zor bir soruda değil. Çözülmeyecek ise neden teknik servisiniz var acaba anlamadım.

(02.16.2021 17:38)ismail Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  [img][Resim: rJQX9I.jpg][/img]

ekranda görünen seçenekleri seçerek yazdır dediğiniz alanda kaydetip yollayabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.
Her personelin bordrosu ayrı olarak kayıtlı olan maillerine gönderilecek.