Zirve Yazılım | Forum
YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Müşavir & Finans & Ticari & Nova & e-Dönüşüm::.
(/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Zirve Ticari Hakkında (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ (/showthread.php?tid=27869)

YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - cemrefiltre - 05.11.2021 10:04

Yan tarafa aktif menü açacağım diye fatura irsaliye ve cari gibi modülleri açtığımızda ekranı daraltıyor.Bir iki güncelleme önce de bu sorun yaşanmıştı, bir şekilde büyütebiliyordum, şimdi o da olmuyor.Küçücük ekranda iş yapmaya çalışıyorum. Maalesef yine güncelleme sonrası bir taraf düzeltilirken başka bir tarafta bizi sıkıntıya sokacak sorunlarla karşılaşıyoruz.Sorunun ivedilikle çözümünü rica ederim.

RE: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - cruelmax - 05.11.2021 10:48

Evet yarım ekranda açılıyor pencere . Şu güncellemeleri yayınlamadan bir de kendinizde açıp baksanız şu programa, yaptık ama olmuş mu diye ?

RE: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - sakman - 05.11.2021 10:53

İnteraktif E-Arşiv Fatura aktarım çalışmıyor.....güncellemeden önce bir problem yoktu..

Cvp: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - orhan demir - 05.11.2021 11:14

(05.11.2021 10:04)cemrefiltre Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Yan tarafa aktif menü açacağım diye fatura irsaliye ve cari gibi modülleri açtığımızda ekranı daraltıyor.Bir iki güncelleme önce de bu sorun yaşanmıştı, bir şekilde büyütebiliyordum, şimdi o da olmuyor.Küçücük ekranda iş yapmaya çalışıyorum. Maalesef yine güncelleme sonrası bir taraf düzeltilirken başka bir tarafta bizi sıkıntıya sokacak sorunlarla karşılaşıyoruz.Sorunun ivedilikle çözümünü rica ederim.

Bu sorun son üç güncellemde var zirve de farkında ama düzeltilmemiş hala. Hem ekran boyutu hemde modül değiştiğinde ana ekrana taşıyor

RE: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - gkhnlusoy - 05.11.2021 12:39

Bordro personelde çalışanlar çok küçük görünüyor.

ZİRVE DRİVER - turanonalan - 05.11.2021 13:09

5 Ay önce Zirve Driver Aldım. Almaz olaydım. Zirve Driver Zirve Yazılımın kendisine ait bir yazılım değil burada yedeklerim var deyip güveniyorsanız Aldanıyorsunuz. Program Yedek bile almiyor Konuyu Kaç defa Zirve ye bildirdiysemde Zirve Driver ekibi size geri dönecekler diyor ne dönen var nede arayan paramı iade istiyorum vermiyor. Açıkca çalışmıyan sistem için 1100 TL para ödedim Karşılığını alamadım. Ödemiş olduğum paraya HELAL ETMİYORUM.

Cvp: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - Zirve.Sefa - 05.11.2021 14:09

Merhaba,

Ekran Boyutu sorunu yaşayan kullanıcılarımız kontrol edebilmem için özelden bana uzak bağlantı bilgilerini iletebilir mi?

İyi çalışmalar.

(05.11.2021 13:09)turanonalan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  5 Ay önce Zirve Driver Aldım. Almaz olaydım. Zirve Driver Zirve Yazılımın kendisine ait bir yazılım değil burada yedeklerim var deyip güveniyorsanız Aldanıyorsunuz. Program Yedek bile almiyor Konuyu Kaç defa Zirve ye bildirdiysemde Zirve Driver ekibi size geri dönecekler diyor ne dönen var nede arayan paramı iade istiyorum vermiyor. Açıkca çalışmıyan sistem için 1100 TL para ödedim Karşılığını alamadım. Ödemiş olduğum paraya HELAL ETMİYORUM.

Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz durumla alakalı kontrol sağlayabilmem için, Müşteri numaranızla ile birlikte iletişim bilgilerinizi bana özelden iletir misiniz?

İyi çalışmalar.

RE: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - AYLMZ3540 - 05.12.2021 13:53

MERHABA : 5000-30000 GİB FATURA AKTARIMINDA HATALI AKTARIYOR..RAKAMLAR DOĞRU FAKAT BAŞKA CARİ İSMİ YAZIYOR...FİRMA ADI MNG GIDA VERGİ NO MNG GIDAYA AİT FAKAT AÇIKLAMASI DADAŞLAR TURİZM YAZIYOR..TEK TEK DÜZELTİYORUZ.....

Cvp: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - Erhan AKYÜREK - 05.12.2021 15:47

Giriş Ekranı Tam Ekran olması gerekirken dahada küçülmüş ve Modüllerin yazılarıda küçülmüş hiç hoş olmamış.

Cvp: YENİ GÜNCELLEME SONRASI MODÜLLER KÜÇÜLMÜŞ - cemrefiltre - 06.11.2021 10:58

(05.11.2021 14:09)Zirve.Sefa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba,

Ekran Boyutu sorunu yaşayan kullanıcılarımız kontrol edebilmem için özelden bana uzak bağlantı bilgilerini iletebilir mi?

İyi çalışmalar.

(05.11.2021 13:09)turanonalan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  5 Ay önce Zirve Driver Aldım. Almaz olaydım. Zirve Driver Zirve Yazılımın kendisine ait bir yazılım değil burada yedeklerim var deyip güveniyorsanız Aldanıyorsunuz. Program Yedek bile almiyor Konuyu Kaç defa Zirve ye bildirdiysemde Zirve Driver ekibi size geri dönecekler diyor ne dönen var nede arayan paramı iade istiyorum vermiyor. Açıkca çalışmıyan sistem için 1100 TL para ödedim Karşılığını alamadım. Ödemiş olduğum paraya HELAL ETMİYORUM.

Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz durumla alakalı kontrol sağlayabilmem için, Müşteri numaranızla ile birlikte iletişim bilgilerinizi bana özelden iletir misiniz?

İyi çalışmalar.

3 adet güncelleme oldu hala modüller küçük,.Lütfen artık güncelleme yapılsın ve düzelsin artık şu sorun, duyun sesimizi.