Zirve Yazılım | Forum
GELEN E-FATURALARI ZİRVEYE KAYDETME - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Müşavir & Finans & Ticari & Nova & e-Dönüşüm::.
(/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Zirve Finansman Hakkında (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: GELEN E-FATURALARI ZİRVEYE KAYDETME (/showthread.php?tid=28139)GELEN E-FATURALARI ZİRVEYE KAYDETME - hkurt - 09.25.2021 16:07

Gelen E-Faturaları Zirveye kaydederken, yeni bir stok ürün olduğu zaman E-Fatura bölümünden Yeni Stok Açamıyoruz. Gidip Stop Bölümünden Yeni Stoğu tanımlıyoruz. Ama yine E-Fatura bölümünde yeni açmış olduğumuz Stok görünmüyor. Ancak E-Fatura Modülünü kapatıp tekrar açtığımızda yeni stok görünüyor. E-Fatura Modülünün de açılması zaman alıyor. Yeni açılan stok kalemi çok olduğunda büyük bir zaman kaybı oluyor. E-Fatura Modülünde yenile gibi bir butonla bu iş çözülemez mi?

Bu konuda Zirve Proğramından bir çalışma bekliyoruz.


Cvp: GELEN E-FATURALARI ZİRVEYE KAYDETME - İsmail Çomçalı - 09.27.2021 10:05

Sayın hkurt çok güzel açıklamış bu durum yeni stok açılmasında fazlasıyla zaman kaybına sebep oluyor.
E-Faturadan Stok modülüne dön,kayıtt aç,e-fatura modülünü kapat aç, sonra tekrar kayıt yap vs. bu işlem daha basitleştirilmeli.
Bir önerim daha var E fatura kayıt aktarımı yaparken her fatura için cari açmaya gerek kalmadan cari modülünde açılmış olan mesela ''muhtelif cari'' kartına kayıt yapmamız sağlanamaz mı? Direk 100 Kasa hesabıyla kapatacağımız faturalar için bu kullanılabilmeli Genel Muhasebe fiş girişinde vergi numarasıyla zaten giriş yapacağız.