Zirve Yazılım | Forum
DBS ne mükellef ekleme - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Genel Bilgiler (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu Başlığı: DBS ne mükellef ekleme (/showthread.php?tid=28158)

DBS ne mükellef ekleme - melekkarayel - 10.06.2021 16:06

Herkese iyi çalışmalar, yeni bir müşterimle sözleşme yaptım sözleşme bilgilerini internet vergi dairesine girdim. Ancak mükellefi defter beyana ekleyemiyorum. Sözleşmeniz bulunamadı uyarısı veriyor. Nasıl yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.

Cvp: DBS ne mükellef ekleme - yusuf66 - 10.06.2021 16:17

(10.06.2021 16:06)melekkarayel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Herkese iyi çalışmalar, yeni bir müşterimle sözleşme yaptım sözleşme bilgilerini internet vergi dairesine girdim. Ancak mükellefi defter beyana ekleyemiyorum. Sözleşmeniz bulunamadı uyarısı veriyor. Nasıl yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.

Öncelikle türmob üzerinden sözleşme yapın sonra aracılık ve sorumluluk sözleşmenizi türmobun vermiş olduğu sözleşme numarasına göre güncelleyin.Defter beyana başvuru yapın.

Cvp: DBS ne mükellef ekleme - melekkarayel - 10.06.2021 16:20

(10.06.2021 16:17)yusuf66 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(10.06.2021 16:06)melekkarayel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Herkese iyi çalışmalar, yeni bir müşterimle sözleşme yaptım sözleşme bilgilerini internet vergi dairesine girdim. Ancak mükellefi defter beyana ekleyemiyorum. Sözleşmeniz bulunamadı uyarısı veriyor. Nasıl yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.

Öncelikle türmob üzerinden sözleşme yapın sonra aracılık ve sorumluluk sözleşmenizi türmobun vermiş olduğu sözleşme numarasına göre güncelleyin.Defter beyana başvuru yapın.
Ben de bu şekilde yaptım ama müşteriyi ekleyemedim.

RE: DBS ne mükellef ekleme - yusuf66 - 10.06.2021 16:26

Tekrar kontrol edin ltf bir yerde mutlaka hata vardır.