Zirve Yazılım | Forum
Zirve yazılımın kıymetini bilin - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Genel Bilgiler (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu Başlığı: Zirve yazılımın kıymetini bilin (/showthread.php?tid=3023)

Sayfalar: 1 2 3 4

Zirve yazılımın kıymetini bilin - ahmetkadri - 08.09.2007 14:44

Değerli Arkadaşlar, benim daha önce kullandığım DOS ortamında çalışan programda iki tane ek yapmışlar ve bunun için 150 YTL + KDV istiyorlar. Benim daha öncede dile getirdiğim ve birçok arkadaşımında bu konuda hem fikir olduğu bir aidat konusu vardı. ZİRVE MALİ MÜŞAVİRLİK PAKETİNİ kullanan arkadaşlar; yıllık 50 YTL katkı payı adı altında bir ücreti ZİRVE YAZILIMa her sene ödeyelim. Bakın aşağıda resmini verdiğim YAZILIM şirketi hersene böyle bir kaç eklenti yapar ve mutlaka bunu programı kullananlardan tahsil eder. Bizler ZİRVE yazılımdan her konuda yardımı ücretsiz olarak temin ediyoruz. Sayın moderatörlerimiz bir sayfa açalım ve kullanan arkadaşlarımızdan isimleri açık şekil yazılıp kabul ediyorum veya etmiyorum şeklinde bir tablo düzenleyelim. Her şeyi bekleyip hiçbir şey ödememek çok yanlış bir düşünce tarzı. Aydınlık günler dileğimle.

[Resim: orkafiyatdu2.png]

- Mehmet Altaş - 08.09.2007 14:49

Ahmet Bey yazdıklarınızın hepsine katılıyorum-destekliyorum. Teşekkürler; ifade edemediklerimizi ettiğiniz için...

- Alper İBAŞ - 08.09.2007 15:16

Bu öneriyi ben daha önce gündeme getirmiştim Big Grin destekliyorum.

- ahmetkadri - 08.09.2007 15:24

Alper İBAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bu öneriyi ben daha önce gündeme getirmiştim Big Grin destekliyorum.

Alper Bey, zaten sizin yazdıklarından cesaret alıp bu konuyu tekrar açtım. Big Grin

- Ümit Yüksel - 08.09.2007 16:01

ahmet bey ben kadir bey ve faruk beyle bu konu ile ilgili bir görüşme yapmıştım.Ben vermeye hazırım demiştim böyle çok büyük değişikliklerde (Mesela enflasyon modülünde olduğu gibi) ücret alınması gerekir demiştim.fakat o zamanlar kadir beyin bana çoğu kişinin bunu yanlış anlayacağı hatta ödemek istemeyeceği ve bu yüzden program değiştirenlerin bile olduğu yönündeydi.Neyse bu o kadar önemli değil

Hatta ben eski kullndığım programda güncellemede noktayı virgül yapıyorlardı ve 60 ytl ödüyorduk.

Şuna katılıyorum bu kadar isteğimize kısa zamanda cevap veriyorlar ve her isteğimizi yapıyorlar .Bu emeklerin karşılığında senelik küçük bir ücret verilebilir.Tabbiki burda zirve yazılımın düşüncesi önemli onların beklentileri programın gelişmesi ile birlikte satışlarının artması ve tavsiyeler sonucu diğer paketlerinde satılması istekleri.

Senelik 50 YTl ödesek aylık 4,17-YTL yapar .Buda herkesin verebileceği bir ücrettir.Tabiiki ben burda sembolik bir rakam yazdım .50 olmazda 100 ytl olur.

- Cemalettin - 08.09.2007 16:20

Yapılanlara karşılık böyle bir şey olması gerekir. Vicdanımızında bir yerde rahat etmesi için. Onca değişiklikte tek kuruş alınmıyor. Müthiş şeyler yapılıyor...

- sebohan - 08.09.2007 16:36

Bende sizlerin bu önerisine katılıyorum.Fazla söze gerek yok bence.

- 51 - 08.09.2007 18:01

Bu belirtilen 50 yada 100 YTL ücret hiç kimseye dokunmaz. Şahsen ben bu rakamı seve seve öderim. Yalnız burda Ümit beyin de belirttiği gibi Zirvenin olaya yaklaşımı çok önemli.

Programın ilk tanıtımı sırasında Kadir bey bize şöyle bir söz etmişti. Biz müşavir paket ücretini çok cüzi bir rakam olarak belirledik. Nedenine gelince biz programı kullanan muhasebecinin beğenisini kazanabilirsek o bize kendi müşterilerini Ticari yada Finansman paketi alması yönünde yönlendirebilir. Bizim için bu daha önemli.

Bu fikir bana da hiçde fena gelmedi. Bence de bize düşen asıl görev çevremizdeki tanıdık eş ve dostları Zirveli yapmak diye düşünüyorum.

Burada tekrar etmek istiyorum şayet Zirve cüzi bir yıllık ücret ödeme politikası benimserse onuda seve seve öderiz.

- MUSTF_35 - 08.09.2007 23:24

evet arkadaşlar ben bize bu kadar kolaylık yaratan bir program için 50-100 gibi bir rakamın konu olmayacağını düşünüyorum.

- tiso81 - 11.24.2008 12:12

bu konuyu bir muhasebeci abiylede konuştuk,o da bende bu güzel programın devamı için bunun gerekli olabileceğini düşünüyoruz.Yıllık 100 ytl gibi bir rakamla aidat veya başka bir şey olabilir adı.Microsoft gibi firmlarda artık program satışından ziyade bu aylık veya yıllık abonelik sistemine döndürüyor sitemlerini.