Zirve Yazılım | Forum
Zirve Yazılım'dan Duyuru! - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Genel::.
(/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Genel Bilgiler (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu Başlığı: Zirve Yazılım'dan Duyuru! (/showthread.php?tid=338)

Sayfalar: 1 2 3


Zirve Yazılım'dan Duyuru! - Fatih - 07.11.2006 19:01

Saygıdeğer Zirve Kullanıcıları;

MART 2005 tarihinde başladığımız yeni program çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu çalışmamızdaki amacımız her geçen gün hızla ilerlemekte olan teknoloji karşısında bir adım geride kalan yazılım teknolojimizi şu anki en son teknolojiye, yani tüm teknolojik gelişmelere açık olabilecek hale getirmekti. Bunu programımızın kullanımında hemen görebileceğiniz gibi zaman içerisinde de eklenecek teknolojik özelliklerlede programımızda sağlanacak kolaylıklarla görebileceksiniz. Bunun yanı sıra veri tabanı teknoljimizide SQL veri tabanı ile değiştirmiş bulunmaktayız. Bunun anlamı pek çok kontrol ve servisin ( netsil, firma arama vb.) ortadan kaldırılmış olması, daha hızlı ve verimli bir ortam sağlamaş olmasıdır.Bunun yanısıra programımızı daha önceden kullanmakta olan kullanıcılarımızdan gelen taleplerin pek çoğu ve kendi ARGE' mizin geliştirmiş olduğu bazı özellikler de programımıza eklenmiştir. Yeni programımızın çıkış tarihinin uzamasından dolayı değerlendiremediğimiz bazı talepler gündemimizde olup en kısa süre içerisinde tarafımızca uygulamaya alınacaktır.

Bundan sonraki çalışma dönemimizde siz kullanıcılarımız için daha faydalı ve etkin olabilmek amacıyla yeni bir düzenlemeye gitmekteyiz. Tarafımıza gelen program özellikleri ile ilgili tüm talepler en kısa sürede değerlendirilecek ve uygulanması mümkün olduğu sürece programımıza adepte edilecektir. Bu konuda talep sahibi ile karşılıklı diyalogta bulunulacak, talebin olumsuz olması dahilinde talep sahibi tarafımızca bilgilendirilecektir. Zirve Yazılım olarak çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren yapmaya çalıştığımız bu husus zaman zaman aksamış olsa da bundan sonrası için yaptığımız hazırlık çalışmaları ile daha verimli olacağımıza inanıyoruz.

Bildiğiniz üzere Zirve Yazılım çalışmalarına muhasebe sektöründe başlamış ve bu sektörde gelişip büyüyerek bugünlere gelmiştir. Beğenileriniz ve destekleriniz sayesinde de bu sektörde ilerlemeye devam edecektir.

Yeni programımızın çıkış süresince bize gösterdikleri sabırdan dolayı tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürler ediyor, yeni prpgramımızın sizlere hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla;
Zirve Yazılım- Mehmet Altaş - 07.11.2006 20:17

Ürünü üreten ve pazarlayan olarak öncelikle Zirve Çalışanlarına ve ürünü kullanacak olan biz meslekdaşlarımıza yeni versiyon "hayırlı olsun".
Şuanki haliyle kullandığımız Programdan şunu söylemek mümkün; Yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır arkadaşlar. Başarılarınızın devamlı olması dileklerimizle...
İyi çalışmalar.
[Resim: m.jpg]


Re: Zirve Yazılım'dan Duyuru! - Ertuğrul - 07.12.2006 10:17

Fatih Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bundan sonraki çalışma dönemimizde siz kullanıcılarımız için daha faydalı ve etkin olabilmek amacıyla yeni bir düzenlemeye gitmekteyiz. Tarafımıza gelen program özellikleri ile ilgili tüm talepler en kısa sürede değerlendirilecek ve uygulanması mümkün olduğu sürece programımıza adepte edilecektir. Bu konuda talep sahibi ile karşılıklı diyalogta bulunulacak, talebin olumsuz olması dahilinde talep sahibi tarafımızca bilgilendirilecektir. Zirve Yazılım olarak çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren yapmaya çalıştığımız bu husus zaman zaman aksamış olsa da bundan sonrası için yaptığımız hazırlık çalışmaları ile daha verimli olacağımıza inanıyoruz.
Kullanıcı taleplerine göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı tüm Zirve çalışanlarına teşekkür ederim. Umarım diğer yazılım şirketlerine de örnek olur.....


- Aykut - 07.12.2006 10:20

çok teşekkür ederiz çalışmalarınız için.Umarım beklentilerimizin tamamını en güzel şekilde karşılar.Kolay gelsin...


- yilmazmete - 07.12.2006 10:29

teşekkürler.... çalışmalarınızda başarılar....


- Cemalettin - 07.12.2006 11:24

Yeni programın tüm kullanıcılara hayırlı olmasını diliyorum. Programın bizlerin de önerileri ile dahada gelişeceğine inanıyorum.

Tüm kullanıclılara ve Zirve çalışanlarına çalışmalarında başarılar.


- cemil23 - 07.12.2006 17:00

sorunsuz bir program için kolları sıvayan değerli programcılara teşekkür eder. başarılarının artarak devamını dilerim


tebrik - ertan - 08.16.2006 09:12

Eski programda da sergilemiş olduğunuz başarıdan dolayıı SQL sürümünün daha da verimli olacağını düşünüyorum. TÜm emeği gecenlere teşekkür ediyorum. Herkese hayırlısı olsun. İyi çalışmalar


- ahmetkadri - 08.16.2006 10:23

Değerli Arkadaşlar,
SQL sürümü bize teknolojinin yeni nimetlerini sunuyor ve dar alanda sıkışıp kalmamızı önlüyor. Programı kullandıkca varsa aksayan yönlerini bildirin veya daha iyi kullanılabilecek şekle gelmesi için Fatih Beyinde söylediği gibi herkes olumlu bir yaklaşımla fikirlerini açıkca beyan etsin. Dikkat edilirse Forumda sadece 10 kişi devamlı olarak buna katılıyor diğer arkadaşlar ise kulaklarının üzerine yatmış durumdalar. Lütfen sizlerde (katılımcı olmayanlar) bir şeyler yazın, iyi yada kötü... Programın gelişmesi bizlerin önerilerine bağlı. Aydınlık günler dileğimle.


- Mehmet Altaş - 08.16.2006 10:27

ahmetkadri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Değerli Arkadaşlar,
...Dikkat edilirse Forumda sadece 10 kişi devamlı olarak buna katılıyor diğer arkadaşlar ise kulaklarının üzerine yatmış durumdalar. Lütfen sizlerde (katılımcı olmayanlar) bir şeyler yazın, iyi yada kötü... Programın gelişmesi bizlerin önerilerine bağlı. Aydınlık günler dileğimle.
Çok doğru Ahmet Bey. Görüşlerinize aynen katılıyorum.
İyi çalışmalar.