Zirve Yazılım | Forum
SAMSUNG SCX 4521F LAZER YAZICI + TARAYICI + FOTOKOPİ + FAX - Baskı Önizleme

+- Zirve Yazılım | Forum (https://www.zirveyazilim.net/forum)
+-- Forum:
.::Paylaşım & Eğlence::.
(/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: .::Donanım İnceleme::. (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: SAMSUNG SCX 4521F LAZER YAZICI + TARAYICI + FOTOKOPİ + FAX (/showthread.php?tid=8368)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

SAMSUNG SCX 4521F LAZER YAZICI + TARAYICI + FOTOKOPİ + FAX - NizamettinBozkurt - 07.10.2009 11:25

Arkadaşlar, aşağıdaki yazıcıyı kullanan arkadaşlar veya yazıcı ile ilgili fikir sahibi olanlar varsa bilgilerini paylaşabilirler mi ? Ofisime bu yazıcıdan almak istiyorum, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/samsung-scx-4521f-lazer-yazici-tarayici-fotokopi-fax-/productDetails.aspx?categoryid=6&productid=bd91594

Re: SAMSUNG SCX 4521F LAZER YAZICI + TARAYICI + FOTOKOPİ + F - SEDAT ÇİVİ - 07.10.2009 11:36

NizamettinBozkurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar, aşağıdaki yazıcıyı kullanan arkadaşlar veya yazıcı ile ilgili fikir sahibi olanlar varsa bilgilerini paylaşabilirler mi ? Ofisime bu yazıcıdan almak istiyorum, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/samsung-scx-4521f-lazer-yazici-tarayici-fotokopi-fax-/productDetails.aspx?categoryid=6&productid=bd91594

nizamettin bey ben çalışırken yaklaşık 2-3 yıl kullandım gerçekten güzel makine her şeyi güzel sadece faksını kullanmadım ama geri kalan özellikleri gerçekten işinizi fazlasıyla görür şimdi bile almayı düşünüyorum

Not: Sesi biraz fazla çıkmakta çalışmadığı durumunda ama o ses belli bir süre sonra durkmakta bilginize

- OKARTAL - 07.10.2009 11:39

şuan kullanmkatayım ve memnunum.

- pmdas - 07.10.2009 11:39

nizamettin bey bunun yerine hp 1522 nf tavsiye ederim
üstelik 1522 nf ağ üzerinden kullanılabiliyor buna göre eksik yok fazla var üstelik printer konusunda hp çok farklı 600 TL ye temin edilebiliyor.

- pmdas - 07.10.2009 11:42

bizde şu an canon mf 6580 var bir ara arızalandı servise verdik iş uzayınca oki aldık ama çok kötüydü keşke biraz daha versek en azından eşdeğer bu hp'yi alsak daha iyi olurdu diye düşündük. Şunu düşünüyorum alacağınız üründe ucuzluk diye bir şey muadiller hemen hemen aynı fiyata sahip sadece ucuz ile pahalı arasındaki seçimde kullanmayacağınız özelliklere para vermek yerine işinizi görecek ürünü tercih etmek

- Ümit Yüksel - 07.10.2009 11:43

Hp olmasında hangisi olursa olsun.

- pmdas - 07.10.2009 11:46

Ümit Yüksel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hp olmasında hangisi olursa olsun.

herkesin farklı tecrübesi var, forumun güzxelliğide burada. Ümit beye u anlamda katılıyorum giriş seviyesi ürünlerde hp çok sıkıntı yaşatıyor, ileri seviyelerde yani türkçesi biraz pahalı ürünlerde sıkıntılar azalıyor

- Aykut - 07.10.2009 12:00

Ümit Yüksel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hp olmasında hangisi olursa olsun.

HP 1020 kullanıyorum.Daha bunun kadar sorunsuz yazıcı görmedim.Neden HP olmasın Ümit bey.Gerçi bugüne kadar sayısız yazıcı falan tecrübe etmedim ama bu yazıcı süper bence.Eğer bilmediğimiz bir şey varsa bundan sonraki yazıcımız HP olmasın.

- Ümit Yüksel - 07.10.2009 12:07

Aykut, bey HP yazıcının tek avantajı tüketim malzemlerinin piyasada bulunmasıydı.Ama şu an samsung xerox gibi firmalarınki piyasada çakılı ve ucuz.Hp den nefret ettim çünkü chip kullnıyor.Chip kullndığı için tonerin birisi bittiğinde diğer kartuşlarınız % 100 dolu olsa bile kullanamıyorsunuz.Belkide bir olaydan dolayı bu kadar kızmışımdır ama püskürtmeli ve lazerlerinde nefret ettim.Elimde 2600 N modeli var ve her ay camdan atmamak için kendimi zor tutuyorum.

- balaban - 07.10.2009 12:12

Büromuzda Hp 3020, Hp 2014; Hp 1020 ler mevcut hepsi de sorunsuz çalışıyor ve özellikle Hp 2014 çok hızlı ve seri. HP den memnunum. Samsung da kullanıyorum ama genede HP.