• Giriş Yap
  • Üye Ol

• Türkçe Ücretsiz Programlardan Seçmeler
    Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Görüntüleme: 125586

Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 3,181

Teşekkürler: 856
    176 Mesajına, 685 Teşekkür edildi.
    Yorum: #1
    Türkçe Ücretsiz Programlardan Seçmeler

VARAN 1)

[Resim: playerqx6.jpg]

ÜCRETSİZ ve TÜRKÇE VLC media player for Windows

indirme web adresi; http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

Küçük tanıtım ANİMASYONU 768*1024'DE SEYREDİN; BURDAN İZLEYİN

VARAN 2)

[Resim: 111xg7.jpg]

AVAFİND bilgisayarımızda dosya başlıklarına göre son derece kullanışlı bir arama programı...forum sayfamızdaki yeri http://www.zirveyazilim.net/forum/viewtopic.php?t=491

Programı indirebileceğiniz web adresi; BURADAN İNDİRİN

Sıkı durun şimdi TÜRKÇE'si; BURADAN TÜRKÇELEŞTİREBİLİRSİNİZ

Avafind küçük tanıtım ANİMASYONU; BURADAN İZLEYİN 768*1024 OLARAK

VARAN 3)

[Resim: OOo_logo_snowing.gif]

OPEN OFFİCE Ofis Programı ÜCRETSİZ ve TÜRKÇE forum sayfamızın adresi; http://www.zirveyazilim.net/forum/viewtopic.php?t=507

Open Office minik tanıtım ANİMASYONU'nu 768*1024'de izleyin; OPEN OFİSİN WORD ve EXCEL ANİMASYONU

VARAN 4)

[Resim: 111222eg3.jpg]

NOTLUK-AJANDALIK-REHBER Programları ÜCRETSİ ve TÜRKÇE; Forumdaki Adresimiz

VARAN 5)

[Resim: pdfci8.jpg]

TÜRKÇE ve ÜCRETSİZ FOXIT READER PDF forumdaki tanıtım adreslerimiz; http://www.zirveyazilim.net/forum/viewtopic.php?t=305
    http://www.zirveyazilim.net/forum/viewtopic.php?t=1045

VARAN 6)

[Resim: utoolyy3.jpg]

Bilgisayarımızdaki "Ekle Kaldır"'ın program kaldırma eziyetinden kurtaracak Türkçe-Ücretsiz son derece küçük boyutlu bir program Uninstall Tool 1.6.6 forum adresimiz;
    http://www.zirveyazilim.net/forum/viewtopic.php?t=1027
    02.15.2007 22:56
    Ümit Yüksel Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum Sayısı: 7,282

Teşekkürler: 560
    391 Mesajına, 986 Teşekkür edildi.
    Yorum: #2

mehmet bey maaşallah yine döktürmüşsünüz.

[Resim: 7XDaDr.gif]
    02.15.2007 23:02
    51 Çevrimdışı

Emektar Üye
    *

Yorum Sayısı: 488

Teşekkürler: 123
    0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.
    Yorum: #3

Forum Canavarı Nickli Kullanıcıdan Alıntı:mehmet bey maaşallah yine döktürmüşsünüz.

Evet Ümit bey güncelleme yapılınca Mehmet bey yine döktürmüş. Teşekkürler Mehmet bey ellerinize sağlık.

Mahmut Aygün
    02.15.2007 23:16
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #4

VARAN 7)

[Resim: 500mj6.jpg]

PHOTOFİLTRE Türkçe ve ücretsiz;
    Tanıtım:
    PhotoFiltre birçok resim biçimini tanıyabilen, resim biçimleri arasında dönüşüm yapabilen, resimlere efektler ve filtreler uygulayabilen, üretici sitesindeki eklentiler sayesinde yeni özellikler de katılabilen bir resim düzenleme ve görüntüleme yazılımıdır.

İndirme Adresi; http://www.inndir.com/program.php?id=23034

Programın Türkçeleştirmek için minik bir video hazırladım ;ANİMASYON İÇİN BURAYA TIKLAYIN 768*1024 İZLEYİN

İyi çalışmalar.
    02.16.2007 22:57
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #5

VARAN 8 )

[Resim: 7zpturkcelx1.jpg]

7-Zip Sıkıştırma Programı...TÜRKÇE-ÜCRETSİZ

7-Zip Sıkıştırma programını indirme adresi; http://www.7-zip.org/

Aşağıda indirilecek buton işaretlidir;

[Resim: 5000lz0.jpg]

İyi çalışmalar.
    02.16.2007 23:23
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #6

VARAN 9)

Harika bir ses kaydedici AUDACİTY ücretsiz...(Maalesef Türkçe değil...ama kayıt animasyonunu izlerseniz Butonlar çoçuk oyuncağı...çok basit...)

Ses kaydetmenin nasıl yapıldığını görmek istermisiniz ve sizde denemek istermisiniz? öyleyse minik bir video hazırladım, buyrun; 800*600 ANİMASYON İÇİN TIKLAYIN

İndirme adresi; http://audacity.sourceforge.net/download/beta_windows

İndirme adresinde resimde işaretli yerden bilgisayarınıza programı kurabilirsiniz...

[Resim: seskayttc7.jpg]

İyi çalışmalar.
    02.17.2007 00:08
    Ümit Yüksel Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #7

Çok güzel ve kullanışlı programlar teşekkürler mehmet bey.Elinize ssağlık.
    02.17.2007 01:50
    Mehmet Altaş Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #8

...Benim sürekli kullandığım ve sizlerle paylaşmak istediğim programlar bunlar....Burdaki amacım forumda dağınık yerlerde olan ve ihtiyacımız olan programları tek bir yerde toparlamak. Yukardaki çalışmalarım 2 gecemi aldı...Hatta 3-5 programda hafta sonu koymayı düşünüyordum. Ama endişeli bir durum varsa forumdan kaldırayım. Ben hepsini kullanıyorum. Bu platformda bilgisayar üzerine olan tartışmalarda şunu gördümki; çoğu işimizi kolaylaştıran programlar paralı;örnek son olay artık Windows kaçak kullanılan programlarına izin vermeyecek. Daha dün yaşadım bunu, Windows Media Player arkadaşımın tavsiyesi üzerine yenisini kurayım dedim-IE 7'ı da bir deneyim dedim...Ama nafile...Bizleri Vista almaya zorlayacaklar anlaşılan. Benim kendimce PROTESTOLARIM var...Bu çalışmadaki ücretsiz Türkçe ve son derece az yer kaplayan programları tanıtarak aslında bu işi bizim kendimizin çözebileceği yönünde...Windows Media Player'i yükleyemeyince VARAN 1'de tanıttığım çok basit Türkçe ve Ücresiz programı buldum ve tanıttım...Bence çok da güzel oldu...IE 7'ye gelince; zaten biliyorsunuz ben fanatik OPERA'cıyım ve IE 7'yi merak dahi etmedim-sırf arkadaşımı kırmamak için denedim. Ya da sizinle de paylaştığım ve sizinle de paylaşmaktan gurur duyduğum SKYPE ücretsiz telefon görüşmesi...Bu da bir PROTESTO değil mi aslında...Yoksa hepimizde en azında 1-2 tane sadece cep telefonu yok mu? Fakat ben inanın hepsinden faydalanıyorum ve en ufak bir şikayetim yok. Sad Zaten meslekdaşlarımın çoğu programları yüklerken Musabeye zararı olurmu diye endişe ettiğinden bu gibi programları inanın yüklemiyor. Anca bilgisayarcısı gelip "abi bu programdan bişey olmaz-merak etme" deyince güvenip tamam diyor. Halbuki bunun aslında burada böyle olmadığını da meslekdaşlarımla paylaşmak istemiştim... Sad

İyi çalışmalar.
    02.17.2007 08:56
    Fatih Çevrimdışı

Zirve Yazılım
    Admin Grubu

Yorum Sayısı: 826

Teşekkürler: 240
    255 Mesajına, 889 Teşekkür edildi.
    Yorum: #9

Mehmet bey ellerinize ve emeğinize sağlık. Hepside çok kullanışlı programlar eminimki birçok kişinin işine yarayacaktır... Çok güzel bi tanıtım olmuş...

Zirve Yazılım - Fatih
    02.17.2007 10:32
    Web Sitesi Alıntı ile Cevapla
    Ümit Yüksel Çevrimdışı

Özel Üye
    *

Yorum: #10

kuzey kutbu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
    Forum Canavarı Nickli Kullanıcıdan Alıntı:mehmet bey valla artık verdiğiniz programları yüklemekten bilgisayarım çökecek .diyorum hiç birşey yüklemeyim siz verdikçe linkleri ben yüklüyorum tövbe ettim formatlayacak ve hiçbirşey yüklemeyecem. :mrgreen: :mrgreen:

Niye çökecek anlamadım :oops: Benim sürekli kullandığım ve sizlerle paylaşmak istediğim programlar bunlar. Lütfen hepsinin büyüklük boyutlarını bir kontrol edin. Aslını soracak olursanız sizlerden de bunlara ilave programları bu sayfa da tanıtmanızı rica edecektim. Daha dün Cemalettin Bey'e msn'de yazdım; "forum sayfalarımızda tanıttığımız ya da tanıtmadığımız unuttuğum atladığım bunlara benzer ücretsiz-Türkçe programları sizden de rica etsem ekleyebilirmisiniz" diye...Burdaki amacım forumda dağınık yerlerde olan ve ihtiyacımız olan programları tek bir yerde toparlamak. Yukardaki çalışmalarım 2 gecemi aldı...Hatta 3-5 programda hafta sonu koymayı düşünüyordum. Ama endişeli bir durum varsa forumdan kaldırayım. Ben hepsini kullanıyorum. Bu platformda bilgisayar üzerine olan tartışmalarda şunu gördümki; çoğu işimizi kolaylaştıran programlar paralı;örnek son olay artık Windows kaçak kullanılan programlarına izin vermeyecek. Daha dün yaşadım bunu, Windows Media Player arkadaşımın tavsiyesi üzerine yenisini kurayım dedim-IE 7'ı da bir deneyim dedim...Ama nafile...Bizleri Vista almaya zorlayacaklar anlaşılan. Benim kendimce PROTESTOLARIM var...Bu çalışmadaki ücretsiz Türkçe ve son derece az yer kaplayan programları tanıtarak aslında bu işi bizim kendimizin çözebileceği yönünde...Windows Media Player'i yükleyemeyince VARAN 1'de tanıttığım çok basit Türkçe ve Ücresiz programı buldum ve tanıttım...Bence çok da güzel oldu...IE 7'ye gelince; zaten biliyorsunuz ben fanatik OPERA'cıyım ve IE 7'yi merak dahi etmedim-sırf arkadaşımı kırmamak için denedim. Ya da sizinle de paylaştığım ve sizinle de paylaşmaktan gurur duyduğum SKYPE ücretsiz telefon görüşmesi...Bu da bir PROTESTO değil mi aslında...Yoksa hepimizde en azında 1-2 tane sadece cep telefonu yok mu? Ama tekrar ediyorum Değerli Ümit Bey sizin gördüğünüz bir sakıncalı bir durum varsa bu sayfaları kaldıralım. Fakat ben inanın hepsinden faydalanıyorum ve en ufak bir şikayetim yok. Sad Zaten meslekdaşlarımın çoğu programları yüklerken Musabeye zararı olurmu diye endişe ettiğinden bu gibi programları inanın yüklemiyor. Anca bilgisayarcısı gelip "abi bu programdan bişey olmaz-merak etme" deyince güvenip tamam diyor. Halbuki bunun aslında burada böyle olmadığını da meslekdaşlarımla paylaşmak istemiştim... Sad

İyi çalışmalar.

mehmet bey beni yanlış anladınız galiba.Çok hoşuma gitti bu yüzden yazdım, hoş programlar ve hepsini yüklüyorum .Sadece bir espri olsun diye yazdığım mesaj yeni yanlış anlaşılsaydım özür dilerim. :oops: :oops:

[Resim: 7XDaDr.gif]
    02.17.2007 11:25

Hızlı Menü: