Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Hakkımızda

Köklü ve Yenilikçi

Mikrogrup bünyesindeki şirketimiz Zirve Yazılım, 1999’da Ankara’da kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne hızla büyüyüp gelişmeye devam ederek 2017’de Zirve Bilgi Teknolojileri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi unvanını almıştır.

Zirve Yazılım olarak Mikro Yazılım, Paraşüt, Shopside, IRGAT Yazılım, MevzuatTR ve e-Mükellef ile Mikrogrup bünyesinde güçlerimizi birleştirerek tüm mali müşavir ve KOBİ’lere, ilk günden itibaren her aşamada işlerini kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, 20 yılı aşkın süredir sektörde bulunmanın sağladığı deneyim ile, dünün bize kattıklarını bugünün trendleri ile birleştirerek, yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Çözüm Üretmek İşimiz

Zirve Yazılım ekibi olarak, kısa sürede ikinci bir işleme gerek kalmadan en kolay şekilde işlemlerinizi yapabileceğiniz yazılımları geniş bir yelpazede sunmayı, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ürünlerimizi geliştirip çeşitlendirmeye devam etmeyi hedefliyor, vizyon ve misyonumuzu bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Kullanıcı Odaklıyız

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiş çalışma biçimimizle bugün, sayısı 50.000’i aşmış ve her geçen gün daha da artan müşteri kitlemizden güç alıyoruz. Geniş kullanıcı kitlemiz ve Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış temsilciliklerimiz ile, benzeri görülmemiş bir yükselişle sektörde öncü ve güvenilir firmalar arasında yer alıyoruz.

Öncüyüz

Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına birebir çözümler üretmeye ve değişim içinde olan sektör trendlerinde proaktif olarak rol almaya devam etmek için, çalışmalarımıza Ankara Bilkent Cyber Plaza’da devam ediyoruz.

İş Birlikleri ile Güçlüyüz

Ağustos 2023 itibarıyla İtalya’nın lider yazılım şirketi TeamSystem ile gerçekleştirdiğimiz stratejik ortaklık sayesinde, Zirve Yazılım olarak artık daha güçlü adımlarla ilerliyor, KOBİ’lerin ve mali müşavirlerin muhasebe işlemlerini kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Teşekkürler

Bugüne kadar bizi desteklemiş olan kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunar, ülkemizde yazılım alanındaki gelişmelere ve sizlerden gelen taleplere paralel olarak, beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan hızlı ve etkili çözümler üreterek hizmetinizde olacağımızı temin ederiz.

Neden Zirve?

Birebir İletişim

Güler yüzlü ve yardımsever ekibimiz öneri, satış, teknik destek gibi konularda daima iletişime açık.

Yılların Tecrübesi

Yılların bilgi ve deneyim birikimi ile, sektörde öncü bir konuma gelmiş olan ekibimiz; güvenilir çözümleri ile zirvede.

Yenilikçi

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Zirve ekibi, yenilikçi çözümler üreterek hep bir adım önde.

Desen

Zirve Yazılım Hakkında

Ekibimiz

Zirve Yazılım’ı her gün geliştiren ve güçlendiren ekibimiz ile tanışın.

Misyonumuz

Zirve Yazılım’ın stratejisi, kısa sürede ikinci bir işleme gerek kalmadan en kolay şekilde işlemlerinizi yapabileceğiniz yazılımlar geliştirmektir.

Bayilerimiz

Gün geçtikçe büyüyen bayi ağımız ile Türkiye’nin dört bir yanında sizlerleyiz. Güvenle kullanacağınız ve işlerinizi kolaylaştıracak Zirve ürünlerine her yerden ulaşabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Referanslarımız

Memnuniyetiniz, önceliğimiz. İşinizi kolaylaştıran çözümler için durmadan çalışıyoruz ve binlerce mutlu kullanıcımızın referansları ile güçleniyoruz.


Detaylı Bilgi