Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer ana makinaya format atılacaksa öncelikle programın yedeği güvenilir bir alana alınmalıdır. Daha sonra pc ye format atılıp eğer ‘’Yıllık Güncelleme ve Destek Sözleşmesi’’ varsa çağrı merkezimizle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde format sonrası kurulum işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Yıllık güncelleme ve destek süreniz dolduysa ve yenilemeyi düşünmüyorsanız Format Sonrası Kurulum İşlemi ücretli bir şekilde yapılacaktır.

Not 2: Eğer format aşamasında bilgisayarınızın donanımı değişirse (harddisk değişimi- ssd disk eklenmesi gibi), bu işlem makine değişimi işlemine girecektir.

Ana makina değişimi yapmak için öncelikle zirvenet klasörünün yedeğini alarak yeni bilgisayarınıza taşımalısınız. Daha sonra kurulum işlemleri için varsa zirve yazılım temsilciliğinizi (bayinizi) eğer genel merkezden destek alıyorsanız çağrı merkezimizi arayarak kurulum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Ana makina değişimi ücretli bir işlemdir. zirveyazilim.net adresinden ‘’Online İşlemler Menüsü’’ ne tıklayarak ‘’Satış/Doküman Formları’’ menüsünde ‘’Zirve Ana Makine Değişim Formu’’ nu eksiksiz ve imzalı-kaşeli olacak şekilde doldurup mail ya da faks ile ileterek talep oluşturabilirsiniz. Ana makine değişim talebini zirveyazilim.net adresinden online işlemler menüsünden online satın alma sayfasından da oluşturabilirsiniz.