Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Bordro

Evet, Zirve bordro üzerinden işe giriş çıkışlar tek tek yada toplu şekilde yapılabiliyor.

Evet, Zirvede oran veya tutar olarak bes işleyebilirsiniz, otomatik olarakda gönderebilirsiniz. Ayrıca Özel sağlık sigortasıda girebiliyorsunuz.

Evet, Zirvede oran veya tutar olarak bes işleyebilirsiniz, otomatik olarakda gönderebilirsiniz. Ayrıca Özel sağlık sigortasıda girebiliyorsunuz.

Evet, personel kartının içine gireceğiniz muhasebe kodlarına istinaden tahakkuk fişini oluşturup muhasebeleştirebilirsiniz.

Evet, ayrıca isteğe bağlı olarak, işten çıkış giriş yapılarakta personel aktarılabiliyor.

Evet, Ayarlardan firmaya özel ek ödeme ve kesintileri bir kereye mahsus tanımlayıp, her ay standart şekilde ya da belirteceğiniz ücret üzerinden belirteceğiniz kanuni kesintilerle birlikte uygulatabilirsiniz.

Evet. Tek tuşa basarak personelinizi SGK sayfasında Giriş ya da Çıkışını programımızdan yapabilirsiniz.

Evet, SGK ile programımızdaki personelleri karşılaştırarak, İşe Giriş-İşten Çıkış-Bildirge Kontrolu yaptırabilirsiniz.

Evet. BES uygulaması mevcuttur ve halihazırda kullanılmaktadır.

Program, raporlu personelleri SGK sisteminden tek tuş ile sorgulayabilir, ilgili tarihlerde izinli işaretleyebilir.

Tabi ki. Zirve Finansman, Zirve Müşavir ya da Zirve Üretim kullanıyorsanız muhasebeye otomatik kayıt atabilirsiniz.

Zirve bordro programı sizlere sektörünüzde yardımcı olmaktan ziyade alternatif programlarda kaybettiğiniz zamanın geri kazanılması ve bordro hazırlama sorunlarınızı ortadan kaldırıp tek tuşla bu işlemleri yapmanızı sağlar. Geriye dönük teşviklerinizi diğer programlarda ücretli olarak kullanırken Zirve bunu sizlere tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Tek tuş ile bordro hazırlama oluşturma ve gönderimi yapabilmenizi sağlar. Saatler süren zaman kaybınızı Zirve sizlere geri kazandırmış olup bu süreçte ihtiyacınız olan yardımı sizlere sunmaktadır.

Tamamen kanuni değerlere bağlı olarak İK ve muhasebe tabanlı olması ve müşavirlerin insan kaynaklarının ve firmalarınızın isteklerine binaen yazılmış bir program olması program üzerinde çalışmanız için en kolay ve en basit kullanım imkanı sağlaması.

Zirve bordro paketi olarak firma sınırımız olmadan dilediğiniz kadar firma oluşturabilir ve çalışabilirsiniz. Bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok. Zirve bordro paketi sektör ayırt etmeksizin insan kaynakları müşavir şahıs yada ticari yapıdaki her kurum ve kuruluş için kullanım yapabileceğiniz paket programıdır.

BES kullanımı için öncelikle “Firma SGK Bilgileri” sekmesinden “Otomatik BES Uygulanıyor mu?” alanı E (EVET) olmalı. Aksi halde hiçbir personele BES uygulaması yapılamaz. İlk ay 45 yaş altı personellerde BES zorunlu olduğu için, bu alana H işaretlenmiş olsa bile ilk ay bordrosu hazırlanırken program otomatik E olarak getirir ve BES uygulanır. 45 yaş üzeri personellerde BES kesintisi zorunlu değildir, personelin isteği doğrultusunda E (EVET)seçilerek BES kesintisi yapılabilir. Personeller ilk ay kesintisinden sonra BES sisteminden çıkmak isterlerse tanımlamayı H (HAYIR) a çevirerek BES kesintisi yapmamasını sağlayabilirsiniz.

Personele Özel BES Kesinti Bilgisi
BES kesintisi kanunen Sigorta matrahının %3 ü olarak hesaplanır bu oranın altında BES kesintisi yapılamaz. İsteğe göre personel birikimini fazla yapabilir. Bu alana oran olarak ya da tutar olarak tanımlama yapılabilir. (Kesinti %3 den fazla yapılacaksa Personele Özel BES Kesinti Bilgisi alanına tanımlama yapılabilir.)

Doğum Tarihi
Personel kimlik bilgilerinden otomatik gelmektedir. Kimlik bilgileri alanı boş ise bu alana da tanımlama yapılabilir. 45 yaş üstü personeller için yaş kontrolü yapacağı için önemlidir. Doğum tarihi girilmemiş personeller için bordro hazırlarken personellerin “BES sistemine dahil edilsin mi?” uyarısı gelmektedir.