Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Defter Beyan

Evet, zirvede girmiş olduğunuz gelir/gider kayıtları otomatik olarak defterbeyana işlenip gönderilebilir.

Evet, gönderim ertesi belgenin anlık ve son halini görebilirsiniz.

Evet, Zirve programından oluşturulan muhtasar beyanname defter beyan portalına otomatik gönderilebilmektedir.

Evet, Alt Türleri Portal İle Eşitle butonu, defter beyan sisteminde oluşturulmuş Hizmet Satış Alt Türleri, Ticari Mal Gelir Gider Alt Tüleri ve GVK 18 Satış Alt Türlerini, Zirve programı ile eşitlemenizi sağlar. Bu alanda alt türlerde değişiklik veya silme işlemi yapabilirsiniz.

Evet, Dönem bilgisi seçilerek Gelir idaresinin portalına göndermiş olduğunuz kayıtların Zirve programında Zirvede Belge kısmında ’VAR’ ya da ‘YOK’ şeklinde karşılığını gösterir.

Evet, Dönem bilgisi seçilerek Gelir idaresinin portalına göndermiş olduğunuz kayıtların Zirve programında Zirvede Belge kısmında ’VAR’ ya da ‘YOK’ şeklinde karşılığını gösterir.

Evet birden fazla mükellef için kullanabilirsiniz.

Mükelleflerinizin gelir gider kayıtlarını defter beyan sistemine daha kolay ve çok hızlı bir şekilde göndermeniz için. Zamanınız size kalır.

Tabii ki.

İşletme modülünde Excel'den kayıtları çekip,Defter Beyan Sistemi'ne otomatik gönderebilirsiniz.

Defter Beyan modülünden ‘’Portal Listesini Getir’’ seçeneği ile Zirve işletme modülüne direkt aktarım yapabilirsiniz.

Defter Beyan modülünü her açtığınızda otomatik güncelleme ve veri çekme işlemi yapmaktadır. Bu sayede Defter Beyan Portalı’nda düzenlenmiş veya yeni açılmış gelir kayıt alt türleri programınıza otomatik gelecektir.

Defter Beyan modülünde tüm gönderilen evrakları tek bir tuş ile silebilirsiniz, gerekli düzenlemeleri yapıp tekrar gönderebilirsiniz.

Zirve Programında hazırlanmış MUHSGK beyannamesini otomatik Defter Beyan Sistemi’ne gönderebilirsiniz. Diğer beyannameler için sistem yapısı ile ilgili düzenleme ve geliştirme çalışması devam etmektedir.

İşletme defterine işlediğiniz kayıtları Defter Beyana otomatik çeker. Tekrar işlemeniz gerekmez.