Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve e-Arşiv Fatura

Evet, Vergi/TC numarasından karşıdaki kişi efaturamı e-arşiv fatura mükellefi mi karar verip sıradaki fatura numarasıyla birlikte faturanızı kesmenizi sağlar.

Evet, Gönderdiğiniz e-arşiv faturaları tek tuşla iptal edebilirsiniz.

Evet, kestiğiniz E-arşiv faturaları "Eposta Gönder" buttonu ile tekrar aynı maile yada farklı maile dilediğiniz kadar gönderebilirsiniz.

Evet, E-arşiv faturalarda göndermeden öncede ön izleme alabiliyorsunuz.

Evet, hepsini yada kısmi seçerek, seçtiğiniz Earşiv faturaları tek seferde gönderebilirsiniz.

e-Arşiv modülünden "Gönderilenler" sekmesine gelerek ilgili faturayı bulup seçin, iptal nedenini yazın ve alt taraftan "İptal et" butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra fatura modülüne gelip sağ üst köşeden yenileme yaptığınızda veya firmadan çıkıp tekrar giriş yaptığınızda faturanın durumunu "İPTAL" olarak görebilirsiniz. Faturaya sağ tıklayıp "e-arşiv iptal olarak işaretle" seçeneği ile de cari ve stoktan düşürebilirsiniz.

Evet. Şirket yetkilisinin imza görseli dizaynda bulunmak zorundadır. e- Arşiv modülünde e-Arşiv ayarlar sekmesinden, özel dizayna gerek olmaksızın, imzanızı kendiniz ekleyebilirsiniz.

Hayır. e-Arşiv mükellefi olmak için e-Fatura mükellefi olmak zorunludur.

Evet. Tıpkı gönderilen e-Arşiv faturaların GİB’e raporlaması yapıldığı gibi, iptal edilen e-Arşiv faturaların da GİB’e raporlaması yapılıyor.

Hatalı kesilen e-Arşiv faturanın iptali yapılmalıdır. Programda e-Fatura kayıtlı kullanıcı listenizin güncel olduğundan emin olduktan sonra, müşteriye yeni fatura, e-Fatura olarak düzenlenmelidir.

Evet edebilirsiniz.

Evet, programa kullandığınız mail adresinizin bilgilerini girerseniz, gönderebilirsiniz.

Hayır, orası ile ilgili bir bağlantınız kalmayacak.