Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Finansman

Evet,İşlem anında veya sonradan entegrasyon seçeneği ile ticari bölüme işlenen kayıtları genel muhasebeye entegre ederek muhasabe fişlerini oluşturabilirsiniz.

Evet, Excel'de hazırlanan fatura listesinin ön muhasebede fatura olarak genel muhasebede de yevmiye kaydı olarak oluşturmak mümkündür.

Evet, Excel-pdf formatındaki banka ekstrelerini genel muhasebe modülünden otomatik olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Banka entegrasyonu sayesinde anlaşmalı bankalar dahilinde banka ekstrelerinizi programa bir tuşla entegre edebilirsiniz.

Genel muhasebe bölümünde hesap planında bulunan 120&320 hesapları ön muhasebeye cari kart olarak, 700&600'lü hesaplarıda Gider-Gelir kartı olarak kopyalayabilirsiniz.

Ön muhasebe bölümünde bir firmadan diğer firmaya stok, cari, kasa, banka ve gider-gelir kartlarını; Genel muhasebe bölümünde yevmiye fişlerini kopyalayabilirsiniz.

Finansman paketi olarak sizlere ön muhasebe ve genel muhasebe uygulamasını birlikte sunuyoruz.
Ön muhasebe işlemlerini yaparken genel muhasebe kontrolünü de sağlamınız için tasarlanmış bir program.

Zirve Finansman olarak sınırsız firma oluşturma kendi firmanızın yanında grup firmalarınız var ise bunları da programda ekstra bir ücret ödemeden kullanabilme imkânı sağlamaktayız. Ön muhasebe ve genel muhasebe bölümlerini entegre olarak kullanabilir girdiğiniz bir fatura hemen genel muhasebe bölümünden mahsup fişi olarak oluşturulmaktadır.

Kullanımı kolay kullanıcı dostu hiçbir sektörü ayırt etmeksizin tüm sektörlere yönelik tasarlanmış Finansman paketi ile işlerinizi takip etmenin yanı sıra sizlere kazandırdığımız zamanı ticari hayatınızda kazançlarınıza yönelik daha fazla odaklanma imkanı sağlamaktayız.

e-Dönüşüm olarak zirve sizlere kendisi entegratör hizmeti sağlamaktadır. Dışarıdan herhangi bir çözüm ortağı ya da farklı kurum kuruluşlar ile muhatap olmak zorunda kalmadan tek muhatabınız Zirve’dir. E-Dönüşüm alanlarında başvurularınızı Zirve üstlenir.

Kullanıcı dostu yapımız ve fiyatlarımız aynı işleri yapan programlara daha fazla ücret ödemenizi gerektirmeyecek şekilde yapılandırılmıştır. Ayrıca yerli yazılım olduğumuz için devlet teşvikinden yararlanıyor sizlere KDV’den muaf fiyatlarımızı net olarak veriyoruz.