Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Müşavir

Evet,Excel-pdf formatındaki banka ekstrelerini otomatik olarak aktarabilirsiniz.Ayrıca Otomatik Banka entegrasyonu sayesinde anlaşmalı bankalar dahilinde banka ekstrelerinizi programa bir tuşla entegre edebilirsiniz.

Fatura excel modülü ile excel formatında hazırlanan fatura listesini kolaylıkla programa aktarabilir muhasebe fişlerini oluşturabilirsiniz. Ayrıca Express aktarım modülü ile otomatik olarak faturalarınız programa entegre edebilirsiniz.

E-Beyanname(paket) modülü ile aynı anda birden fazla firmanıza ait beyananemelerinizi hızlıca hazırlayıp gönderebilirsiniz.

Evet,Yansıtma işlemleri kod tablosu hazır olduğundan otomatik olarak yansıtma işlemlerini yapabilirsiniz.

Evet,tüm Bordo/Personel kayıtlarınızı tutabilir.e-İşe Giriş, e-İşten Çıkış, e-Bildirge işlemelerini otomatik olarak kolayca yapabilirsiniz.

Evet;Kira ve demirbaş kayıtlarınızı tutabilir, bunları muhasebeleştirebilir ve rapor alabilirsiniz.

Zirve müşavir programı sizlere sektörünüzde yardımcı olmaktan ziyade alternatif programlarda kaybettiğiniz zamanın geri kazanılması ve beyan hazırlama sorunlarınızı ortadan kaldırıp tek tuşla bu işlemleri yapmanızı sağlar. Geriye dönük teşviklerinizi diğer programlarda ücretli olarak kullanırken zirve bunu sizlere tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Tek tuş ile beyanname kontrolü yapar tek tuşla beyanname gönderimi, tek tuş ile mizan muavin alabilirsiniz. Saatler süren zaman kaybınızı zirve sizlere geri kazandırmış olup bu süreçte ihtiyacınız olan yardımı sizlere sunmaktadır.

Tamamen müşavir tabanlı olması ve müşavirlerin isteklerine binaen yazılmış bir program olması program üzerinde çalışmanız için en kolay ve en basit kullanım imkanı sağlaması.

Zirve müşavir paketi olarak firma sınırımız olmadan dilediğiniz kadar firma oluşturabilir ve çalışabilirsiniz. Bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok. 25 kullanıcı sizlere müşavir olduğunuz için verdiğimiz ekstre kullanıcı hakkıdır.

E dönüşüm olarak zirve sizlere kendisi entegratör hizmeti sağlamaktadır.
Dışarıdan herhangi bir çözüm ortağı ya da farklı kurum kuruluşlar ile muhatap olmak zorunda kalmadan tek muhatabınız Zirve’dir. E-Dönüşüm alanlarında başvurularınızı Zirve üstlenir.

Evet alabilirsiniz. Genel muhasebe ihtiyacı olan her kişi kurum ya da kuruluş müşavir paketini satın alabilir ve kullanabilir.