Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Ticari

Excel aracılığı ile aktarabiliriz. Sahip olduğu programdan excele aktarmaları gerekir.

Hayır. Zirve ayarlarında Zirve programına özel “stok adı bağımsız” seçeneği sayesinde, fatura, irsaliye, sipariş oluştururken önce ilgili satırı çağırıp (stok/hizmet) sonra adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Stoğun yada hizmetin adı modülde değişmez sadece o evrağa özel olarak değişir ve karşı taraf yazdığınız ürün açıklamasını görmüş olur. Zirve bu durumda Stok/hizmet kodundan ilgili ürün bakiyesine işler.

Paketin içerisinde stok bölümünde tanımlayabileceğiniz barkod bölümü mevcuttur. Burdan tanımlamış olduğunuz barkodları programa ister elle yazarak isterseniz barkod tabancasıyla okutarak evraklarınıza çağırabilirsiniz.

Evet, Merkez bankasından bir önceki günün kapanışına istinaden Ticari kurlarını günlük olarak programda takip edebiliyorsunuz.

Evet, Gider faturası kaydı esnasında alış faturalarınızı seçip, ürün bazında manuel yada tamamına otomatik olarak dağıtabiliyorsunuz.

Evet yapabiliriz. Her stok kartına otomatik ya da sizin belirlediğiniz barkod numarası ile, irsaliye ya da fatura ekranında barkod ile giriş/çıkış işlemi yapılabilir.

Evet, tüm raporları Excel, Word, pdf, jpg gibi formatlarda kaydedebiliyor.

Evet uygundur. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil aktif kullanılıyor.

Programda da veriler, sizin ana makinanızda saklanıyor. Normalde bu verilerin yedeklenmesi kullanıcıya bırakılmıştır fakat kullanıcı isterse Zirve Drive ürünü satın alarak yedekleme işlemlerini otomatik ve güvenli bir şekilde yaptırabilir.

Evet kesebilirsiniz. Toplu olarak fatura yada irsaliye oluşturabilir, toplu olarak yazdırma işlemi yapabilirsiniz. (Sadece e-Fatura, e-Arşiv Fatura kullanmayan kullanıcılarımız)