Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Mükelleflerin Faturalarını Tek Tıkla Aktarın, İşinizde Hızınıza Hız Katın!

Faturaları anında programınıza indirip, hızlıca muhasebeleştirmek ister misiniz? Express Aktarım ile tanışın, iş süreçlerinizde zamandan tasarruf sağlayın.

Mükelleflerin Faturalarını Tek Tıkla Aktarın, İşinizde Hızınıza Hız Katın!

Express Aktarım ile Zirve Masaüstü ve Zirve Nova 2.0'da Neler Yapabilisiniz?

Tek Tıkla Fatura Aktarımı

Paraşüt, Bizmu, Zirve Portal, e- Portal’da bulunan tüm faturaları indirerek kolayca muhasebeleştirebilirsiniz. Zirve Masaüstü kullancıları buna ek, Zirve Drive'da bulunan faturaları da aktarabilir.

GİB e-Belge Entegrasyonu

GİB e-Belge entegrasyonu sayesinde e-Arşiv faturaları otomatik olarak indirebilir, fatura detaylarını görüntüleyebilir, bu sayede kolayca muhasebeleştirirsiniz.

Tek Ekranda Fatura Görüntüleme

Faturaları aynı ekran üzerinden inceleyebilir, KDV oranları ve fatura içeriği dahil tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

Hesap Kodlarını Kolayca Tanımlama

Entegrasyon ayarları sayesinde hesap kodlarınızı tanımlayıp, muhasebe entegrasyon işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Otomatik Fiş Kaydı Oluşturma

Fiş kaydet butonu ile firma defter türüne göre genel muhasebe veya işletme defteri fiş kaydı işlemlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz.

Stoklu Fiş Kaydı Oluşturma

Zirve Masaüstü kullanıcısıysanız; genel muhasebe fiş ve işletme defteri gelir gider kayıtlarınızı, isterseniz stok detaylı olarak kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

Express Aktarım hakkında detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.

Uyarı!