Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
zirve_hero_f2_copy_1217374a22

e-Fatura'ya Hoş Geldin Kampanyası

Sadece e-Fatura'ya ihtiyacınız varsa size harika bir haberimiz var! e-Fatura Portal ile internet erişiminin olduğu her yerde hesaplı ve kolay e-Fatura kesin.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 30.04.2024
Sizi Arayalım
görsel_3bd8e0485e

e-Fatura’ya Geçiş Sürecinizde Zirve Yazılım Yanınızda

e-Fatura’ya geçiş sürecinizi karmaşık olmaktan çıkarın. Zirve e-Dönüşüm danışmanlarımızla kolay ve hızlı bir şekilde başvuru işlemlerinizi birlikte tamamlayalım. Başvuru ve e-Fatura süreçlerinizde uzman danışmanlarımızdan anında destek alın, sunacağımız en uygun çözümler ile iş süreçlerinize hız katın.

Zamanınızı İşinize Odaklanarak Geçirin

Matbu faturaların düzenlenmesi, takip edilmesi, postalanması gibi operasyonel süreçleri geride bırakın. Takibi zor ve maliyetli matbuu baskı faturalara veda etmenin hesaplı ve güvenli yolu ile, e-Fatura’larınızı internet erişimin olduğu her yerde ister bilgisayardan isterseniz mobilden pratik ve güvenli bir şekilde e-Fatura kesin. Tüm fatura işlemlerinizi tek bir portal üzerinden gerçekleştirmenin kolaylığını yaşayın.

Fatura Takibini Geride Bırakın

Portal üzerinden oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün.

e-Arşiv Faturalarınızı Portalda Yönetin

e-Arşiv Faturalarınızı kesin, gerektiğinde iptal edin, reddedin ya da iade faturası oluşturun. e-Arşiv Faturalarınızı oluştururken GİB kullanıcı listesini anlık olarak görüntüleyin, listeleyin ve mükellefin Cari VKN’si ya da ünvanına göre aratın. Dilerseniz kolayca logo ve imza ekleyerek faturalarınızı kişiselleştirin.

İhtiyacınıza Uygun Olan Hesaplı Paketi Seçin

Kullanacağınız e-Fatura sayısına göre ihtiyacınıza en uygun paketi seçin. Hem kağıt hem e-Arşiv Fatura (İnteraktif) sistemiyle karmaşıklaşan takip sürecinde zorlanmayın.

Zirve Yazılım güvencesiyle e-Fatura’ya rahat ve hızlı geçmek için, aşağıdaki formu doldurabilir ya da süreç danışmanlarımızı 0 (312) 473 30 33 telefon hattından arayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.