Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
slider-efatura_bb9d313b5e

e-Faturaya Rahat Geçiş Kampanyası 2021

Zirve Yazılım kullanıcılarına e-Fatura süreçlerini hızlandıracak Zirve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve 500 Kontörden oluşan paket %20 indirimli!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 01.11.2021

e-Fatura Süreçlerinizi Hızlı ve Kolay Yönetin

Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile zahmetli fatura süreçlerini yönetmek artık çok kolay. Üstelik, kolay olduğu kadar da hızlı. Zirve e-Fatura ile programda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın, e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Zirve e-Arşiv Fatura ile Hızlanın

Zirve e-Arşiv Faturanın işlevsel özellikleri ile tanışın. Gönderdiğiniz e-Arşiv Faturaların tekrar talep edilirse, Zirve e-Fatura ile aynı veya farklı maile pratik şekilde tekrar gönderin. İptal etmeniz gerektiği zaman program modülünden iptal etme imkanından yararlanın. e-Arşiv Faturalarınızı oluştururken Cari VKN'sinden o mükellefin e-Arşiv'e tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün. Dilerseniz kolayca logo ve imza ekleyerek faturalarınızı kişiselleştirin.

Yan sanayi konnektör kullanmayın, işinizi riski atmayın

Yan sanayi konnektör kullandığınızda, verilerinizin bozulması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Zirve e-Fatura, kullanıcılarını güvenlik risklerine karşı daima korur. Üstelik, programa verilen her güncelleme, Zirve e-Fatura modülüne uyumlu olacağı için işinizi aksatacak durumlar ortadan kalkar. e-Dönüşüm süreçlerini sorunsuz yönetmeleri için mükelleflerinize Zirve e-Fatura'yı şimdi önerin işiniz kolaylaştırın.

Zirve-ekim-kampanya-03_2b667daf64

Hemen Kullanabileceğiniz 500 Kontör Pakete Dahil

e-Fatura ve a-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ile kolayca yönetmeye hemen başlamanız için kullanabileceğiniz 500 kontör pakete dahil.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.