Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
finans_ticari711x653-3_bd95d6d9da

İşiniz Rahat Olsun | Finansman 2022

İşiniz rahat olsun diye; genel ve ön muhasebe yönetiminin en kolay yolu Zirve Finansman, e-Fatura süreçlerini kesintisiz ve pratik bir şekilde yönetmeye yarayacak Zirve e-Fatura, son kullanıcıya kolayca e-arşiv fatura iletmenizi sağlayacak Zirve e-Arşiv Fatura ve 500 Kontörden oluşan paket indirimli fiyat avantajıyla!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 15.07.2022
sosyalmedya-100-3_7622ce1e84

Genel ve Ön Muhasebeniz Bir Arada

Genel ve ön muhasebenizi bir arada yönetebileceğiniz Zirve Finansman ile tanışın. Tek tuşla işten giriş çıkış işlemleri yapabilen güçlü bordro bölümü, otomatik yapılan yıl sonu işlemleri, dövizli fiş girişi gibi bir çok imkan sunan Zirve Finansman ile hızlı ve kolay muhasebenin tadını çıkarın.

Zirve'nin Dijital Çözümleri ile Bir Adım Öndesiniz

Zirve e-Fatura ve e-Defter uygulamalarına geçin, işlerinizi dijital ortamda GİB standartlarına uygun, hızlı ve pratik şekilde yürütmeye hemen başlayın.

Fatura Süreçlerinde En Büyük Yardımcınız: Zirve e-Fatura

Zirve e-Fatura ile Finansman programınızda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı tek tıkla GİB'e iletin. e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Hemen Kullanabileceğiniz 500 Kontör

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ayrıcalığı ile yönetmeye hemen başlamanız için, 500 kontör pakete dahil.

Aboneliğinizi Şimdi Başlatın, Daha Az Ödeyin

Haziran sonuna kadar geçerli %10 indirimden yararlanmak için aboneliğinizi hemen başlatın!

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.