Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
finansman_yeni_d1540369cd

İşiniz Rahat Olsun Kampanyası | Finansman

İşiniz Rahat Olsun diye, muhasebe ve e-Dönüşüm ihtiyaçlarınız şimdi bir arada. Genel ve ön muhasebe süreçlerini birlikte kolayca yönetmenize imkan sağlayan Zirve Finansman ile ihtiyacınız olan e-Fatura ve e-Defter şimdi %15 indirimli.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.12.2020
Zirve-aralik-kampanya_ig_copy_7_894e0faf44

Zirve Finansman ile Yönetim Sizde

Ön muhasebe ve genel muhasebenizi birlikte yönetmenin en pratik yolu Zirve Finansman ile tanışın. Tek tuşla işten giriş çıkış işlemleri yapabilen güçlü bordro bölümü, otomatik yapılan yıl sonu işlemleri, dövizli fiş girişi gibi bir çok imkan sunan Zirve Finansman ile hızlı ve kolay muhasebenin tadını çıkarın.

Zirve'nin Dijital Çözümleri ile Bir Adım Öndesiniz

Zirve e-Fatura ve e-Defter uygulamalarına geçin, işlerinizi dijital ortamda GİB standartlarına uygun, hızlı ve pratik şekilde yürütmeye hemen başlayın.

Zirve e-Defter'in İşlevselliği ile Tanışın

Zirve e-Defter ile verilerinizi minimum hata riski ile yönetin, e-Defterlerinizi rahatça hazırlayıp otomatik kontrol ile e-Defter sistemine gönderin. Dilerseniz oluşturduğunuz kayıtları daha sonra göndermek için saklı tutun. Zirve e-Defter'in otomatikleştirilmiş süreçleri ile iş yükünüzü azaltın. Otomatik zaman damgası eklenmiş beratlarınızı yine otomatik bir şekilde gönderin.

Fatura Süreçlerinde En Büyük Yardımcınız: Zirve e-Fatura

Zirve e-Fatura ile Finansman programınızda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı tek tıkla GİB'e iletin. e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Entegre Çalışmanın Kolaylığı ile Tanışın

Muhasebe bölümünde detaylı fiş bölme gibi işlemlerle e-Defter için kayıtları zahmetsizce ayrıştırın. e-Dönüşüm işlemlerinizin takibini entegre bir şekilde yürütün.

Kampanya Detayları

KDV dahil fiyatlardır.

e-Fatura/e-Arşiv ürün/hizmetler kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır %15 İndirim ilk yıl uygulanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.