Zirve Mali Müşavirleri ve Zirve e-Fatura'ya geçen mükellefleri birlikte kazanıyor! Kampanyaya şimdi katılın!
Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

İşiniz Rahat Olsun | Müşavir 2021

İşiniz rahat olsun diye, genel muhasebe ve e-Dönüşüm ihtiyaçlarınız şimdi bir arada. Mali Müşavirlerimizin muhasebe süreçlerini en pratik şekilde yönetmeleri için tasarlanmış Zirve Müşavir, verilerinizi otomatik kontrol ile sisteme gönderen Zirve e-Defter ve 100 MB e-Defter yedekleme alanından oluşan paketimiz, şimdi %30 indirimli!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 10.12.2021

Pratik Kullanımlı Zirve Müşavir ile Genel Muhasebe Daha Kolay

Pratik kullanımlı Zirve Müşavir ile fatura banka Excel aktarımı, geçici gelir vergisi hesaplaması, e-Beyanname gibi pek çok işlemi tek tuşla yapın. Otomatik dönem sonu işlemleri, otomatik Ba/Bs gibi özellikler ile zamandan kazanın. Kolayca bordro hazırlayın, sigorta primleri ve tüm bildirgeleri bildirin. Üstelik fiş, yevmiye no oluşturma, e-İşe Giriş, e-İşten Çıkış, e-Bildirge, e-Beyanname, Defter Beyan Sistemi, BES Takibi gibi işlemleri otomatik yapın.

e-Defterlerinizi Sorunsuz Hazırlayın

Zirve Müşavir'e entegre çalışan Zirve e-Defter'in basit ve anlaşılır ara yüzü ile, e-Defter hazırlamak çok pratik. Berat ve oluşturulan defteri otomatik gönderin, dilerseniz oluşturduğunuz e-Defter kayıtlarınızı daha sonra göndermek için saklı tutun. Mahsup fişleri tek fişte oluşturulmuş dahi olsa “Belge Türü, Evrak Tarihi ve evrak numarası” belirtilmiş ise e-Defter'e uygun halde otomatik bölme imkanından yararlanın. Defter boyutları büyük olan yevmiye ve kebir beratlarını bölerek hazırlayıp, gönderin. Üstelik zaman damgası satın almanıza da gerek yok. Zirve e-Defter, beratlarınıza otomatik zaman damgası eklesin.

100 MB e-Defter Yedekleme

e-Defter yedeklemek için kullanacağınız 100 MB saklama alanı da pakete dahil.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.