Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
slider-ticari_012eabd858

İşiniz Rahat Olsun | Ticari 2021

İşiniz rahat olsun diye, ön muhasebe yönetiminin en kolay yolu Zirve Ticari, e-Fatura süreçlerini kesintisiz ve pratik bir şekilde yönetmeye yarayacak Zirve e-Fatura, son kullanıcıya kolayca e-Arşiv Fatura iletmenizi sağlayacak Zirve e-Arşiv Fatura ve 500 Kontörden oluşan paket %20 indirimli!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 07.01.2022
Zirve-ekim-kampanya-04_d5d1b9d997

Ön Muhasebe Yönetiminin En Pratik Yolu: Zirve Ticari

Firmanızın ön muhasebe süreçlerini yönetmek Zirve Ticari ile çok kolay. Zirve Ticari sayesinde yıl sonu devir işlemleri, program içinden mail gönderme gibi birçok işlemi tek tuşla hallederek zamandan tasarruf edin. İthalat/İhracat Faturası kesin. Pratik şube takibi, stok seviye takibi ve depo takibi gibi işinizi kolaylaştıran özelliklerden yararlanın. İthalat ve İhracat yapan firmaların dosyalarını takip edin, İthalat/İhracat Faturası kesin. Firmaların şube hareketlerini detaylı takip edin ve rapor alın. Stok kartlarındaki alış ve satış rakamlarını kayıtlı Excel tablosu üzerinden kolayca güncelleyin.

Zirve ile e-Fatura Süreçlerini Sorunsuz Yönetin

Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile zahmetli fatura süreçlerini yönetmek artık çok kolay. Üstelik, kolay olduğu kadar da hızlı. Zirve e-Fatura ile programda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın, e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Yan sanayi konnektör kullanmayın, işinizi riski atmayın

Yan sanayi konnektör kullandığınızda, verilerinizin bozulması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Zirve e-Fatura, kullanıcılarını güvenlik risklerine karşı daima korur. Üstelik, programa verilen her güncelleme, Zirve e-Fatura modülüne uyumlu olacağı için işinizi aksatacak durumlar ortadan kalkar. e-Dönüşüm süreçlerini sorunsuz yönetmeleri için mükelleflerinize Zirve e-Fatura'yı şimdi önerin işiniz kolaylaştırın.

e-Arşiv Faturalarınızı Son Kullanıcılara Kolayca Gönderin

Zirve e-Arşiv Fatura'nın işlevsel özellikleri ile tanışın. Faturayı bilgisayara indirme, yazdırma, ıslak imza alarak karşı tarafa postalama gibi zahmetli süreçlere veda edin. Zirve e-Arşiv Fatura ile e-Arşiv Faturalarınızı 10+ yıl boyunca saklayın, gerektiğinde eski e-Arşiv Faturalarınıza kolayca erişin. Gönderdiğiniz e-Arşiv Faturaların tekrar talep edilirse, Zirve e-Fatura ile aynı veya farklı maile pratik şekilde tekrar gönderin. İptal etmeniz gerektiği zaman program modülünden iptal etme imkanından yararlanın. Dilerseniz e-Arşiv faturalarınıza kolayca logo ve imza ekleyerek kişiselleştirin.

Zirve-ekim-kampanya-04_d5d1b9d997

Hemen Kullanabileceğiniz 500 Kontör

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ayrıcalığı ile yönetmeye hemen başlamanız için, 500 kontör pakete dahil.

Dilerseniz Zirve Finansman Paketine Yükselin.

Genel ve ön muhasebe süreçlerinizi bir arada yönetmek isterseniz, Zirve Finansman, e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve 500 kontörden oluşan paketimizi tercih edebilirsiniz. Zirve Finansmanın güçlü entegrasyon ve bordro modülleri ile iş yönetiminizi daha etkili hale getirin. Yıl sonu kapanış hesapları gibi pek çok işlemi otomatik yapın, hızlı muhasebenin tadını çıkarın. Zirve e-Defter ile Zirve Finansman'a entegre çalışarak, e-Defterlerinizi kolayca hazırlayıp gönderin.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.