Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
ticari_yeni_976285c8f2

İşiniz Rahat Olsun Kampanyası | Ticari

İşiniz rahat olsun diye, Ön Muhasebe ve e-Fatura ihtiyaçlarınız şimdi bir arada. Zirve Ticari ile şirketinizin ön muhasebe süreçlerini kolayca yönetip işlerinizi hızlandırırken, Zirve Ticari ile entegre çalışan Zirve e-Fatura ile e-Fatura süreçlerinizi kesintisiz ve pratik bir şekilde kullanmanın ayrıcalığını yaşayın. Üstelik şimdi %15 İndirimli.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.12.2020
Zirve-aralik-kampanya_ig_copy_7_17b6c51297

Zirve Ticari ile Ön Muhasebe Süreçlerini Rahatça Yönetin

İşletmenizin muhasebe süreçlerini kolayca yönetmenizi sağlayacak pratik ön muhasebe programı Zirve Ticari ile hemen tanışın, zamandan ve iş gücünden tasarruf edin. Zirve Ticari sayesinde yıl sonu devir işlemleri gibi birçok işlemi tek tuşla hallederek zamandan tasarruf edin. Program içinden tüm raporları ilgili firmaya tek tuşla mail olarak gönderin. Şantiye ve şube projeleri takibi için evrak girişlerinde özel kodlar kullanarak detaylı raporlar alma olanağından yararlanın. İthalat ve İhracat menüsü ile firmaların dosyalarını kolayca takip edin, İthalat/İhracat Faturası kesin. Pratik şube takibi, stok seviye takibi ve depo takibi gibi işinizi kolaylaştıran pek çok özellikle tanışmak için Zirve Ticari'yi hemen deneyin.

Fatura Süreçlerinizi En Kolay Hale Getirin: Zirve e-Fatura

Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile zahmetli fatura süreçlerini yönetmek artık çok kolay. Üstelik, kolay olduğu kadar da hızlı. Zirve e-Fatura ile programda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın, e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Zirve Ticari + e-Fatura Paketi ile İşiniz Kolay

Muhasebenizi Zirve pratikliği ile yönetip iş yükünüzü hafifletmek için, Zirve Ticari ve e-Fatura paketine şimdi %15 indirim ile sahip olun.

Kampanya Detayları

KDV dahil fiyatlardır.

e-Fatura/e-Arşiv ürün/hizmetler kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır %15 İndirim ilk yıl uygulanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.