Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
zirve_kampanyalar_uyg_KARE_1_65e3869969

İşinizi Dijitale Taşıyan Kampanya | Finansman

İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırın, şirketinizin verimliliğini artırın diye işinizi dijitale taşıyacak çözümlerin bir arada olduğu paket hediye 1000 kontör ile birlikte %30 indirim fırsatıyla vade farksız 6 taksit!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 14.07.2023

Genel ve ön muhasebe yönetiminin en kolay yolu Zirve Finansman, e-Fatura süreçlerini kesintisiz ve pratik bir şekilde yönetmeye yarayacak Zirve e-Fatura, son kullanıcıya kolayca e-Arşiv Fatura iletmenizi sağlayacak Zirve e-Arşiv Fatura, sevk irsaliyelerinizi elektronik ortamda oluşturup hızlıca iletebileceğiniz Zirve e-İrsaliye, ticari defterlerinizi dijital ortamda kolayca oluşturup, saklayabileceğiniz Zirve e-Defter ürünlerinden oluşan paket için son gün 26 Haziran!

Genel ve Ön Muhasebeniz Bir Arada

Genel ve ön muhasebenizi bir arada yönetebileceğiniz Zirve Finansman ile firmanızın ön muhasebe kayıtlarını ve detaylı cari, stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden sipariş, irsaliye, fatura kayıtlarını kolayca tutun.

Zirve'nin Dijital Çözümleri ile Bir Adım Öndesiniz

Zirve e-Fatura ve e-Defter uygulamaları ile işlerinizi dijital ortamda GİB standartlarına uygun, hızlı ve pratik şekilde yürütmeye hemen başlayın.

Fatura Süreçlerinde En Büyük Yardımcınız: Zirve e-Fatura

Zirve e-Fatura ile Finansman programınızda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı tek tıkla GİB'e iletin. e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay Bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Sevkiyat Süreçlerinizi Dijitalleştirin

Zirve e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi elektronik ortamda kolayca oluşturun, iletin, saklayın ve ibraz edin.

Hemen Kullanabileceğiniz 1000 Kontör Hediye

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ayrıcalığı ile yönetmeye hemen başlamanız için, 1000 kontör hediye.

Acele Edin, Fiyat Avantajından Yararlanın!

Hediye 1000 kontör ile birlikte %30 indirimli avantajlı fiyatlardan yararlanmak için acele edin!

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.