Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
Zirve_Yazilim_a_Simdi_Gelin_Zirve_Yazilim_a_Simdi_Gelin_banner_revize_4_1f6dcf746a

Ocak Ayına Özel Avantajlı Kampanya

Zirve Ticari veya Zirve Finansman programlarında %15 indirim, programlara ek olarak Zirve Online Hesabım alırsanız %25 indirim sizi bekliyor. Muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırmak ve tüm banka hesaplarınızı tek ekrandan yönetmeye başlamak için avantajlı fiyatları kaçırmayın!     

Kampanya Geçerlilik Tarihi 29.01.2024

Genel ve Ön Muhasebenizi Bir Arada Yönetin

Zirve Finansman ile Firmanızın ön muhasebe kayıtlarını ve detaylı cari, stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden sipariş, irsaliye, fatura kayıtlarını kolayca tutabilir, çek kayıtları, banka ve kasa kayıtlarını takip edebilir, her modül için tasarlanmış raporları veya genel raporları alabilir, e-Dönüşüm işlemlerinizin takibini entegre bir şekilde yürütebilir, bordro/personel kayıtlarını takip eder, genel muhasebe veya işletme kayıtlarını hızlı ve kolay bir şekilde işleyebilir, e-İşe Giriş, e-İşten Çıkış, e-Bildirge, e-Beyanname, Defter Beyan Sistemi, BES Takibi gibi işlemleri otomatik yapabilirsiniz.

Ön Muhasebenin Kolayı İle Tanışın

Zirve Ticari ile firmanızın ön muhasebe kayıtlarını tutabilir, detaylı cari, stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden sipariş, irsaliye, fatura kayıtlarını tutabilir, çek kayıtları, banka ve kasa kayıtlarını takip edebilir, her modül için tasarlanmış raporları veya genel raporları alabilir, e-Dönüşüm işlemlerinizin takibini entegre bir şekilde yapabilirsiniz.

Farklı Bankalara Ait Hesap Hareketlerini Tek Ekrandan Yönetin

Zirve Online Hesabım ile banka hesap hareketlerinizi, programa otomatik ve hatasız aktarabilir; kullanım kolaylığı ile ön muhasebe süreçlerinize ayırdığınız zamandan tasarruf edersiniz.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.