Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
slider2_2ba76f1c10

Zirve Müşavir'e Gel Kampanyası

Şimdi muhasebenizi Zirve'ye yükseltmenin tam sırası. Hemen başvurun, program geçişlerinizde Zirve Müşavir ve e-Defter uygulamalarını %35 indirimle kullanmaya başlayın. Üstelik Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 30.11.2020
Zirve_Musavire_gelen_kazaniyor_6274be76bf

Zirve Müşavir'e Gelen Kazanıyor

Muhasebe programınızın pratikliği ile size zaman kazandırmasını, kolay kullanımlı olmasını ve modern bir arayüze sahip olmasını istemez miydiniz? Öyleyse Zirve Müşavir’e davetlisiniz. Program geçişlerinizde size sıcak bir hoş geldin diyebilmek için, Zirve Müşavir ve e-Defter uygulamalarını %35 indirimle sunuyoruz. Üstelik her daim güncel kalmanız ve gerektiğinde uzman kadromuzdan destek alabilmeniz için, Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz. Yeni yıldan önce muhasebenizi Zirve’ye taşıyın, muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetmenin tadını çıkarın.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında iki farklı paketten yararlanılabilir. Müşavir Paket + e-Defter Modülü veya Finansman Paket + e-Defter Modülü+ e-Fatura/e-Arşiv Fatura(İnteraktif) Modülü seçimlerinden biri tercih edilebilir.

e-Defter ürün hizmetleri kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yil ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.

KDV dahil fiyatlardır.

Yeni kullanıcılar ve mevcut Zirve Portal kullanıcıları kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.