Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
meslege-ilk-adim-kampanya-03_cdcb0191a4

Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım

Mesleğe ilk adımını atan veya yeni ofis açan tüm mali müşavirlerimizin yanındayız! Zirve Müşavir programını "Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım" kampanyası ile kullanmaya başlayın. İhtiyacınız olan tüm çözümlere %50 indirimle sahip olun.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.12.2024
zirve-musavir_c884601f61

Mesleğe %50 İndirimle Zirve Müşavir'de Başlayın!

Yeni müşavir olan ve yeni ofis açan mali müşavirlerimizin yanındayız. Siz de "Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım" paketimize başvurun, ihtiyacınız olan tüm çözümlere %50 indirimle sahip olun.

Zirve e-SMM Modülü ve Yılda 3000 Kontör Ücretsiz

Zirve e-SMM Modülü üzerinden makbuzlarınızı kolayca gönderebilmeniz için e-Mikro altyapısında her YGD yenilemelerinde yılda 3000 e-SMM kontörü ücretsiz yüklüyoruz.

Kampanya İçeriği

Zirve Müşavir

Tüm mükelleflerin bordro/personel kayıtlarını takip edin, genel muhasebe veya işletme kayıtlarını hızlı ve kolay bir şekilde işleyin.

e-Defter

GİB e-Defter Uygulama Kılavuzu'na uygun şekilde aktarılan kayıtlarınızı ön izlemeye alın, otomatik berat gönderin.

Defter Beyan

Zirve Defter Beyan ile defterlerinizi dijital ortamda düzenleyip otomatik gönderin.

Zirve e-SMM

Nakit yönetiminizi kolaylaştırır ve hızlandırır. Böylece hem iş yükünüz hafifler hem de işletmeniz üzerindeki hakimiyetiniz artar.

Zirve Drive

Zirve paket programları içerisindeki firmaların verilerini ve firmalara ait dosyaları yedekleyin. Verileriniz güvenle saklansın.

Kampanya Detayları

Son 6 ay içerisinde alınmış ruhsat veya sınav belgenizi ibraz ederek, "Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım" kampanyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ruhsat veya sınav belgesi beyanınızı, paketi satın almanızı takiben 7 gün içerisinde yapmanız gerekir. Aksi halde, indirimli paketiniz iptal olur. Tescil belgesi, geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.