Bizi Arayın

Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33

Satış | İstanbul

0 (216) 550 65 65

Teknik Destek

0 (312) 473 28 00
zirve_kampanyalar_uyg_KARE_3_9a506fb07e

Zirve’lilere Özel e-Dönüşüm Kampanyası

Faturalarınızı dijital ortama taşıyarak çok daha kolay ve hızlı şekilde fatura işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Zirve Yazılım kullanıcılarına özel Zirve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ürünlerinden oluşan paket 1000 Kontör hediyesi ile birlikte %30 indirim fırsatıyla vade farksız 6 taksit!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 14.07.2023

e-Fatura Süreçlerinizi Hızlı ve Kolay Yönetin

Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile zahmetli fatura süreçlerini yönetmek artık çok kolay. Üstelik, kolay olduğu kadar da hızlı. Zirve e-Fatura ile programda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın, e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay Bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Zirve e-Arşiv Fatura ile Hızlanın

Zirve e-Arşiv Faturanın işlevsel özellikleri ile tanışın. Gönderdiğiniz e-Arşiv Faturaların tekrar talep edilirse, Zirve e-Fatura ile aynı veya farklı maile pratik şekilde tekrar gönderin. İptal etmeniz gerektiği zaman program modülünden iptal etme imkanından yararlanın. e-Arşiv Faturalarınızı oluştururken Cari VKN'sinden o mükellefin e-Arşiv'e tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün. Dilerseniz kolayca logo ve imza ekleyerek faturalarınızı kişiselleştirin.

Hemen Kullanabileceğiniz 1000 Kontör Hediye

e-Fatura ve a-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ile kolayca yönetmeye hemen başlamanız için kullanabileceğiniz 1000 kontör hediye.

Acele Edin

Hediye 1000 kontör avantajından yararlanmak için acele edin!

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.